ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ТОРГІВЛІ

· Рахуйте Свій Спред. Знайте Напрям.

· Торгуйте За Правилами, Не По Виключеннях

· Сторонитеся Акцій З Низьким Об'ємом

· Сторонитеся Акцій Із Спредом Більше 1/8

· Твердо Знайте, Чому Ви Хочете Вкладати Капітал В Акцію, І Виходите Так Швидко як ЦЕ МОЖЛИВО Коли Вона Обернеться Проти Вас

· Торгівля На Папері До тих пір, поки Ваша Система Торгівлі Не Даватиме Більше 90 % Правильних Рішень

· Беріть Прибуток, Коли Вона У Вас Є! Вам Ніколи Не Потрібно Йти Проти Узяття Прибули!

· Записуйте Час Коли Ви Поставили Ордер

Ці Золоті Правила торгівлі були виведені мною за всі ці роки і повинні запам'ятати студентами. Їх ігнорування автоматично приведе до драматичного зниження Ваших показників на тривалому проміжку часу. Раджу роздрукувати їх і повісити на стіну поряд з Вашим торговим місцем. Зневага правилами торгівлі приводить до плутанини і втрат.
Ви більше не будете упевнені і не зможете ухвалювати хороші рішення. Я учу студентів відкинути метання "спробувати зробити що-небудь". Коли у Вас вийшов швидкий прибуток, з'являється спокуси поекспериментувати з нею. Якщо спочатку Ви успішні, це тільки укріплює "погані звички". Втрати не примусять себе довго чекати, я бачив трейдерів, що втратили майже все, що вони мали.
Якщо Ви не знаєте, чому Ви втрачаєте, Ви знаходитеся у великому лайні. Я дивлюся на втрати як на плату за навчання. Якщо я слідував правилам і правильно виконував високопроцентну торгівлю, я не турбуватимуся із-за втрат. Кожен торговець повинен мати справу з втратами.
Якщо Ви засмучені із-за втрат - самий час для того, щоб зробити пробіжку або поробити вправи, це допоможе зняти роздратування і стрес. Один з моїх студентів йде в гімнастичний зал і працює там після неспокійної торгівлі. Не піддайтеся спокусі "форсувати торгівлю" щоб спробувати узяти реванш за недавній лосс. ТЕРПІННЯ - ваш друг. Беріть тільки те, що пропонує ринок.


0 Відгуків на “ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ТОРГІВЛІ”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук