Золоте Правило 7 Беріть Прибуток Коли Вона У Вас Є Ніколи Не відмовляйтеся Від Узяття Прибули

Я - емоційний трейдер, що дозволяє мені швидко продавати. Мені взагалі здається, що якщо ви в прибутку - потрібно виходити з акції, не дивлячись на те, що вона йде вгору. Адже акції розгортаються і йдуть вниз так само швидко, унаслідок чого лосси можуть бути величезні. Одна з найбільших помилок, що постійно здійснюються трейдерами, це щосекундні припущення.
Вони кожен момент перераховують свої операції, дозволяючи 20/20 непередбачливості диктувати умови торгівлі. Після кроку акції в якому-небудь напрямі трейдер сидить і говорить собі " я повинен був знати, що вона зробить це! "

Пам'ятаєте: ви можете поки що ви можете йти разом з потоком. Якщо акція торгується по $ 10 за папір, Ви не можете знати, чи буде у неї лоу 3 або гань 20. Внутрішньоденні трейдери живуть справжнім моментом. Я беру свій маленький прибуток і не дивлюся, на подальший хід акції. І ніколи не жалію.

FORE такий приклад. У мене був студент, який шортіл FORE з 8 1/2 на відкритті. Він вийшов з операції, коли продаж припинився і зробив 1/16 пойнта. Не багато, але він дотримувався правил і не став залишатися в операції, уникнувши підвищення в 1? пойнт, чим захистив себе від 1500 доларів збитку.

Я роблю свій прибуток так само, як таксист робить свою: за один раз небагато, але в плюс. Я щасливий з ? пойнтамі прибули, оскільки вони швидко ростуть.


0 Відгуків на “Золоте Правило 7 Беріть Прибуток Коли Вона У Вас Є Ніколи Не відмовляйтеся Від Узяття Прибули”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук