Золоте Правило 5 Знайте Чому Ви Вкладаєте Капітал і Виходите Коли Причина Більше не Істинна

Це правило ймовірно одне з найбільш важких для викладання, оскільки воно зачіпає его кожного трейдера. Особливо важко спочатку операції визнавати, що акція йде всупереч вашим очікуванням. Я бачив трейдерів, паралізованих і недіючих, коли покупка перевертається в продаж. Це особливо часто має місце у випадках, коли у Вас вже є прибуток, але менше, ніж ви розраховували.

Коли починається продаж, ваша страхова політика проти швидкого і безперервного падіння паперу - продаж її. Коли операція упірнає вниз і починає повертатися вгору (рух, званий мною "stair-stepping"), 20/20 непередбачливість завжди спокушає Вас потримати акції, почекати і не брати ранній прибуток.
Чекайте, але тільки якщо ви твердо упевнені, що тримати саме цю акцію, саме зараз і саме при такому її поведінці і імпульсі, вигідно, і приведе вас до успіху. Підкреслюю ще раз, ПРОДАЖ ПОЗИЦІЇ - ВАША СТРАХОВА ПОЛІТИКА.


Відмітьте, що USCS зробила три денця, перше на 24, друге на 20 1/4 і третє на 18 3/8. У мене був студент, який купив цю акцію на першому денці, зробив 1/8, а потім купив її знову на другому денці. Відмітьте вона не відскочила від другого денця і логічно було б вийти на 1/8 нижче за його точку входу.
Причина, по якій він купив акцію, вичерпалася, покупці перестали приходити і почався продаж. Він не продав, і втратив майже 1000 доларів, коли він нарешті вийшов з операції на третьому денці. Знайте, чому Ви купили і коли ця причина більше не має сили, виходите з операції в зумовленому місці, Кожного разу!

Золоте Правило #6. Торгівля На Папері До тих пір, поки Ваша Система Не Даватиме Більше 90 % Правильних Рішень.

Дрібний інвестор не може собі дозволити терпіти збитки. Його система торгівлі повинна дозволити йому приголомшливу віддачу, щоб жити на ці гроші. Торгівля на папері - вправа на ТЕРПІННЯ, що кінець кінцем означає уміння зберігати гроші, тримати їх в своїй кишені. Кожного разу, коли я пробую щось нове без того, щоб перевірити це спочатку на папері, - я втрачаю.
Незалежно від того, як добре це звучить в теорії. Якщо це надійний метод, він протримається. Я знав трейдерів, які були захоплені торгівлею, і постійно пробували нові методи. Вони зламалися, зайшовши в безвихідь.


0 Відгуків на “Золоте Правило 5 Знайте Чому Ви Вкладаєте Капітал і Виходите Коли Причина Більше не Істинна”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук