Золоте Правило 1 Дивитеся на спред

Єдиний спосіб дізнатися напрям руху акції полягає в тому, щоб купити її коли це буде зробити особливо важко, коли ви вимушені будете сказати " Ця акція підвищується, мені краще поспішити налити свій ордер на покупку! " Ви відчуваєте неспокій, спостерігаючи всю покупку і сподіваючись, що вам налили. Коли це відбувається, більшість часу Ви рахуєте ваш спред.

MACR Пропозиція 9 3/16 Попит 9 1/4 Об'єм 433600 Гань 9 1/4 Лоу 9 Поточна ціна 9 3/16

Рахуючи ваш спред можна прийти до рішення купити MACR на 9? І чи буде достатньо покупців, щоб підняти ціну від 9 9 3/16? Якби Ви навіть продали на 9 3/16 ви б тільки-тільки окупили собі комісію.

Ви купили можливість, ви потрапите в пастку, як мені здається, передбачаючи ціну, до якої піде акція. Дійте тут і зараз а не чекайте журавля в небі. Коли спред порахований, ви успішно здійснюєте Вашу операцію - це і є Ваша мета. Хвилина зупинки покупки, і відразу починає діяти протилежна сторона - я продаю! Я не піклуюся про ціну. Що Ви робили до цього не має значення.
Причина, по якій Ви купили акцію, не діє при продажі.

Я дивлюся на продаж як на покупку страхового поліса. Ви ніколи не можете знати, як низько піде акція. Ніколи не попадайтеся в капкан із словами " вона не може відвалитися набагато нижче. " Як тільки Ви навчитеся дізнаватися дно акції і її гань, Ви рахуватимете Ваш спред більшість часу.
Після того, як Ви порахуєте Ваш спред, залишиться лише визначити, як настрій ринку позначиться на Вашій операції. Не зв'язуйте себе узами з акціями, деякі з них погані попутники.


0 Відгуків на “Золоте Правило 1 Дивитеся на спред”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук