Завдання зупинки втрат

Будь-який досвідчений трейдер підтвердить, що накази на зупинки втрат необхідні для уникнення катастрофічних збитків. Трейдери, які спекулюють на ринках без зупинок втрат, приречені на провал, єдине, що може мінятися, так це час, за який вони розоряться. Зупинка втрат схожа на внески в страховому полісі і повинна розглядатися як необхідна плата за бізнес.

Близька зупинка втрат в порівнянні з далекою.

Зупинки втрат в загальному випадку діляться на дві категорії: близькі і далекі. Ідеальна зупинка повинна бути одній з тих, що розташовані достатньо далеко, щоб ледве виходити за межі випадкових або з технічної точки зору позбавлених сенсу цінових рухів, і в теж час достатній близько для комфортного контролю ризиків при торгівлі. Ми виявили, що ці ідеальні параметри взаємно виключають один одного, що нас змусило звести пошуки до зупинок, які встановлені або дуже близько, або дуже далеко. Давайте розглянемо все "за і проти" кожного з варіантів.

Близькі зупинки пропонують очевидна перевага малих втрат на кожній позиції і стриманий сукупний ризик на портфелі відкритих торгів. Проте ця процедура веде до фінансового ослаблення і психологічного дискомфорту, що випробовується від зупинок на багатьох торгах, які могли б бути дуже прибутковими, якби початковій позиції дозволили йти своїм шляхом. Ми припускаємо, що трейдери можуть обійти цю проблему, просто визначивши зручний метод повторного входження, який поверне їх на ринок в початковому напрямі саме вчасно, щоб зловити велику частину потенційного доходу, що залишився. Проте, як завжди, це компроміс.
Цей логічний крок повернення на ринок неминуче веде до підвищеної активності, яка істотно збільшує вартість трансакцій і витрат на прослизання.

.

Система, що використовує близькі зупинки, зіткнеться з недоліком, вираженим в збільшеному відсотку збиткових торгів, але отримає привілей менших середніх втрат. Система, що використовує далекі зупинки, матиме тенденцію до збільшення відсотка виграшних торгів по відношенню до системи з близькими зупинками. Видалена зупинка не стикається з проблемою повторного входження і тримає під контролем прослизання і вартість трансакцій. Ця картина довершується істотно збільшеними середніми втратами на торгівлю і значно збільшеним сукупним ризиком на портфелі.
Схоже, ми зіткнулися із спробою вибору меншого з двох злий або прийнятного компромісу між цими однаково неприємними можливостями.

.

Ідеальна зупинка.


0 Відгуків на “Завдання зупинки втрат”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук