За декілька останніх тижнів глобальна економіка продемонструвала сигнали того що гірше рецесії вже майже позаду написала Financial Times секретар Казначейства США Тімоті Гейтер в пятницю

Долар США в четвер достатньо сильно вкачався проти канадського конкурента, який почав рости завдяки тому, що Банк Канади заявив про те, що не має наміру поки упроваджувати які-небудь інструменти кількісного ослаблення

Бакс провів слабкі торги проти більшості конкурентів, хоч і зміг підрости проти японської йени.

Індекс долара, який відстежує рух валюти проти зваженої корзини шести основних світових валют, впав до 85.353 з 86.230 на північноамериканських торгах до кінця середовища.

Долар вкачався на 1.3% по луні після того, як Банк Канади відхилив можливість негайного введення додаткових заходів ослаблення найближчим часом.

Пару купували по С$1.2232.

Міжнародний валютний ринок чекав конкретнішого плану дій від банку, і при їх відхиленні більш, ніж на місяць, національна валюта оче нь швидко пішла вгору.

В своєму звіті по монетарній політиці Банк Канади заявив, що кількісне ослаблення - один з інструментів, які можуть розглядатися для застосування, якщо знадобитися, в досягненні інфляційних орієнтирів.

Центральний банк на початку тижня знизив величину базової процентної ставки на 25 пунктів до 0.25%.

Зростання єдиної валюти

Євро подорожчала проти долара на сигналах того, що темпи охолоджування регіональної економіки більше не посилюються.

Євро торгувалася по $1.3145 проти долара після $1.3001 до кінця середовища.

Єдина валюта виросла після публікації індексів Markit менеджерів по закупівлях Єврозони, які залишаються одними з найбільш відстежуваних в регіоні випереджаючих індикаторів. Показник підскочив до 6-місячного максимуму.

Значення як і раніше підтверджує різке падіння ділового актівн остюка, але зараз цифра показала перші сигнали того, що темпи скорочення ВВП в другому кварталі можуть виявитися слабкішими, ніж ми побачили в останній чверті 2008 року і в першій 2009.

Фактично, PMI до цих пір говорить про істотне падіння об'ємів виробництва. В той же час, сьогоднішні звіти містять ряд чітко позитивних новин, зокрема по промисловості, які примушують зберігати упевненість в тому, що рецесія почне ослаблятися в другому кварталі.

UniCredit прогнозує 0.6% падіння ВВП в другій чверті і майже 1.7% - в першій.

Долар США розвернувся, і зміг вирости проти йени. Пару купували по 98.05 йени проти 97.93 йени до кінця середовища.

Стерлінг відновлює позиції

Фунт підріс проти долара, після того, як за попередні торги пари помітно пішла вниз на слабких економічних звітах і планах уряду масштабно розширити кредитів аніє в майбутні роки.

Фунт виріс майже на 1.6% до $1.4719 проти долара від $1.3389 до кінця середовища.

В середу валюта відкотила після заяви глави Казначейства Елістара Дарлінга про те, що кредитування протягом майбутніх декількох років повинне стрімко злетіти.


0 Відгуків на “За декілька останніх тижнів глобальна економіка продемонструвала сигнали того що гірше рецесії вже майже позаду написала Financial Times секретар Казначейства США Тімоті Гейтер в пятницю”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук