З чого почати

Велику частину свого свідомого життя я працював безпосередньо на себе. Ведучи декілька напрямів бізнесу, я відчув, яке задоволення приносить праця на себе.
З роками, проте, з малим бізнесом триматися на плаву ставало все важчим і важчим, і я почав шукати інші напрями отримання доходу, що вимагають відносно невеликих вкладень, без надмірних зусиль, і що дають фантастичну віддачу. Мені було потрібно забезпечувати свою сім'ю, зберігаючи тим часом, свою свободу і незалежність.

Інтерес до фондового ринку виник у мене більше тридцяти років тому, коли я працював системним аналітиком для великого виробника комп'ютерів. Активну торгівлю я почав кілька років тому з того, що інвестував $ 6000.00 в Канадську нафтову компанію.
Компанія бурила в Нігерії, і я знав, що десь поблизу там є великі родовища нафти, і мені здавалося, що вони мають хороші шанси для прориву. Вони хитанулі, і я продав свої акції, запрацювавши в цілому $ 10,000.00 прибули за два дні. Торгівля акціями відразу ж захопила мене.

Я хотів заробляти собі на життя торгівлею акціями, але в портфелі спочатку були небагато гроші ($ 6000.00), так що я знав, що я міг вкладати капітал тільки будучи абсолютно упевненим в результаті. Я повинен був зробити свої збитки мінімальними, а прибуток - максимальною. Мені був потрібний фантастичний відсоток прибули, щоб я міг повноцінно торгувати.

Я читав всі книги і статті, які мені попадалися, читав про ринок, про акції і способи торгівлі. Щодня я спостерігав, вивчав, малював графіки їх руху. Поступово я знайшов моделі і почав розвивати інвестиційні методи, які послідовно забезпечували прибуток, дозволяючи мені продати мій бізнес і стати повноцінним трейдером.

Кілька років тому, вибравши декілька своїх методів, я почав їх викладати. Задоволення, коли я відчуваю себе частиною чийогось успіху, знайденій незалежності і свободі, невимовно. Я вважаю це тріумфом для сімей середнього класу Америки, що борються за місце під сонцем.
Я щиро сподіваюся, що, поділившись своїми методами з Вами, через цей курс, Ви також відкриєте для себе відчуття свободи, досягнення успіху, і безпеці, які може приносити фінансова незалежність.


0 Відгуків на “З чого почати”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук