Як знайти святий Грааль ринку форекс

Сам процес створення таких супер систем до неподобства простий. Запускається спеціальна програма, призначена для тестування торгових систем, в яку вводяться разниє змінні.
Наприклад, швидка ковзаюча середня, перетнула повільну від низу до верху - відкрити операцію бай, потім, коли вона назад перетнула, закрити операцію. Натиснули кнопку, і програма порахувала нам за 1 хвилину всі операції здійснені за 5 років. Дивимося результат, додаємо додаткові індикатори, знову вважаємо і т.д і т.п. Тобто
йде простій підбір різних фільтрів (індикаторів), поки не вийти позитивний результат. Потім, для збільшення прибутковості системи, розбирають детальніше місця на ринку де були великі збитки, знову вводять якісь індикатори, які б відсікали збиткові операції і т.д. У результаті виходить на перший погляд хороша ТС з відмінними результатами. Але це тільки на перший погляд.
Насправді ТС, побудована таким чином, гріш ламаного не коштує. Тому що не факт, що вона даватиме позитивний результат в майбутньому. Але для творців це не важливо, самі вони по ній торгувати і не збиралися, їх завдання подорожче продати своє дітище, і все.
Тому складаються грамотні рекламні тексти, пишуться відгуки задоволених користувачів, додається статистика роботи по цій системі за минулий рік і вперед на продаж. І відразу ж - за розробку новою, супер прибутковою ТС.
Ви скажіть, але невже не можна розробити прибуткову ТС? Можна, але по-перше, це не так просто, а в других, прибуткові ТС не штампуються з швидкістю дві штуки в день, як на конвейєрі. Але є одне але, навіть прибуткова торгова система може дати збой. Ринок форекс не постійний, він весь час міняється і те, що працює сьогодні, не обов'язково повинне працювати завтра.
Тому я всім раджу - не треба купувати чужих торгових систем і пробувати по ним запрацювати. Потрібно самому виробити свою прибуткову торгову стратегію і торгувати тільки по ній. Чому? Зараз поясню.

Як я вже писав вище, умови роботи на ринку постійно міняються. Міняються тренди, волатільность ринків, навіть іноді валюти. Тому розробити ТС, яка постійно приноситиме позитивний результат практично неможливо.
Але навіть якщо таку систему і розробити, то її у жодному випадку не можна роздавати на право і на ліво, тому як ніж більше людей торгуватимуть по такій системі, тим ближче її кінець. Чому? Давайте разом подумаємо.

Ринок форекс це не завод або фірма, на якій щось проводитися і продається за гроші, а потім ці гроші розподіляються між учасниками. Ні, на ринок ніяких надходжень із зовні не приходить, всі гроші ринку - це гроші його учасників. І якщо ви запрацювали, означає хтось програв, по-іншому і бути не може. І тих, хто втрачає, повинно бути на багато більш ніж тих, хто заробляє.


0 Відгуків на “Як знайти святий Грааль ринку форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук