Як вибрати власну стратегію торгівлі

Для тих хто на ринку Форексе новенький про використання своєї власної стратегії торгівлі просто не реально оскільки для створення струмовою необхідно як мінімум знання і досвід. Виходом для трейдерів, що починають, застосовуватиме вже існуючі стратегії торгівлі які можна знайти в будь-якому пошукачі і бібліотеці.
Є ще така наука як Money Management. Вона зенімаєтся тим що зводить до мінімуму можливі збитки. Існує загальні принципи для всіх трейдерів це Максимальний лот.

Максимальний лот або максимальна кількість торгуємого інструменту не повинен бути більше певного відсотка вашого торгового депозиту .Это дасть вам можливість витримати коливання курсів валют невигідних вам, у разі торгів не на вашу користь і у вашого депозиту є можливість вистояти.

Планований прибуток як мінімум в 3-4 рази повинен бути більше можливих збитків. Т.е планувати необхідно як можливий прибуток так і можливі збитки, ну допустимий, плануємо зробити одну вдалу операцію яка покриє 3 невдалих операцій і дозволить залишитися в прибутку.

Кінцеве емоційний стан трейдера теж є помічником для здійснення вдалих операцій. Адже на демо-рахунку мало хто здійснює невдалих операцій оскільки трейдер спокійний за свої гроші, і зовсім інша ситуація коли на кону свій власний капітал! Нерви як правило повинні бути сталевими для досягнення успіху.

Щоб стати успішним валютним трейдером краще при використанні учбових версій депозитів, постаратися якомога реалістичніше сприймати операції, свої невдачі і виграші! Так ви підготуєтеся психологічно до роботи в на реальному рахунку. Вибравши стратегію не варто при здійсненні якої-небудь операції міняти її оскільки все-таки її використовують вже багато досвідчені трейдери.


0 Відгуків на “Як вибрати власну стратегію торгівлі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук