Як вибрати правильні цілі в трейдінге

Коли поділа у Вас йдуть добре, Ви відчуваєте себе прекрасно. Але коли Ваші операції невдалі, Ваше життя може перетворитися на кошмар. Можна заробляти гроші тижнями і втратити все за декілька хвилин. Ця ситуація повторюється знову і знову, трейдери кожного покоління зустрічалися з нею. Тому кожен повинен визнавати цю можливість і бути готовим переламати гру. Раціональні спостереження і логічні висновки дозволять Вам знайти відповіді на необхідні питання.

В цій статті ми маємо намір розглянути всього одне питання: "Чим відрізняється удачливий трейдер від невдахи?".

Наступні 11 спостережень я використовую, щоб триматися вірної дороги. Ви можете згрупувати ці спостереження в таблицю і використовувати її як мірило успіху трейдера.

Спостереження ” 1

найбільше число невдах знаходяться в групі добових або короткострокових трейдерів. Причина цього навіть не в стислих тимчасових рамках, а в тому, що багато хто з цих трейдерів позбавлений хорошої підготовки і продуманого плану гри. Цей вид трейдінга не прощає навіть хвилинних помилок, маніпуляції в нім найбільш ріськованни, тоді як збитки, викликані недоліком знань і підготовки, зростають багато разів. Крім того, ці трейдери дуже часто не мають достатнього капіталу. Удачливі трейдери, в основному, торгують в середньостроковому і довгостроковому тимчасових діапазонах.

Висновок:

Трейдінг в середньостроковому і довгостроковому тимчасових діапазонах надає велику вірогідність успіху із статистичної точки зору. Те ж саме можна сказати і про капіталізацію. Чим більше початковий капітал, тим більше можливість вижити.

Спостереження ˜ 2

Трейдери - невдахи часто використовують складні системи і методології і спираються на рекомендації гуру і "чорних ящиків". Удачливі трейдери, навпаки, використовують просту техніку. Всі вони використовують або модифіковані версії існуючої техніки, або системи винайдені ними самостійно.

Висновок:

Існують помилкова думка про те, що "складний" означає "більш хороший". Проте це не обов'язково так. Логічно можна довести, що простіша техніка зазвичай буває практичнішою і менш схильною до помилкових інтерпретацій. Насправді важливе не те, "проста" техніка або "складна". Важливе те, можна за допомогою цієї системи робити гроші або не можна. Звідси можна укласти, що найважливішу роль в процесі трейдінга грають Ваші власні думки і аналіз. Цим можна пояснити, чому часто трейдери, які володіють тільки двома якостями -настойчивостью і терпінням, добиваються більшого успіху, чим освічені супер-інтеллектуали або навіть генії.

Спостереження 3


0 Відгуків на “Як вибрати правильні цілі в трейдінге”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук