Як вибрати акції? Імпульсне інвестування

Імпульсне інвестування - відносно нова стратегія, що завоювала ринок. Її полюбили нетерплячі інвестори, які шукають швидкі рухи недооцінених акцій але, що більш важливо, їм доводиться все-таки застосовувати свої методи роботи й на триваліших проміжках часу Передумови:

Імпульсні інвестори купують прискорені акції типу зростаючої ціни, підвищення прибутку чи доходу.

При перших ознаках падіння вони відразу продають. Інвестор імпульсу звичайно купує акцію після того, як почалося її підвищення й продає тільки після того, як вона починає коливатися. Більшість байдужа до напрямку позиції, будуть вони довгими або короткими, поки вони непобачать достатній імпульс. Теорія таргана Стратегії імпульсу ґрунтується на теорії таргана, яка каже, що "новини пов’язані між собою".

Також, таргани мають тенденцію пересуватися групами, інвестори імпульсу купують гарячі акції на русі нагору й беруть прибуток при першому натяку на погані новини, думаючи, що одна погана новина не остання. Прекрасний приклад - Lucent (LU), що видав попередження про доходи в січні 2000, а згодом попереджав ще кілька разів. Це закінчилося зниженням від $70 до $13 за акцію. Як і вкладення капіталу в ріст, інвестор імпульсу хоче знайти компанію, що вдосконалюється швидше за ринок. Інвестори імпульсу також розшукують середні компанії, які стають гарними або гарні компанії, які стають сильними.

Саме на цьому переході інвестор імпульсу робить свої гроші. Це "удосконалення" може відбутися через що завгодно - від несподіваного доходу до рішучої зміни ділової стратегії або можливостей. От чотири основні ознаки імпульсних компаній:

Зростання Доходів - коли дохід компанії прискорюється швидше, ніж раніше.

Несподівані Доходи - коли компанія показує кращий дохід за той, на який сподівалися Аналітики.

Покращення думки Аналітиків - коли аналітик або брокер переглядають прогнози доходу на компанію в бік збільшення.

Загальна Чинність - коли ціна акції компанії росте швидше, ніж ринок у цілому. Ризик якк і у всіх стратегій, що намагаються зробити більші гроші за маленький проміжок часу.

Небезпека вкладення капіталу в імпульс полягає в тому, що Ви сподіваєтеся, що знайдуться ще більші дурні, ніж ви. В основному, Ви рухаєтеся разом із цими дурнями, але виходите раніше за них. Стратегія імпульсу пожне насіння власного розпаду. Ви купуєте компанію через привабливі перспективи й рухаєте ціну вище, поки, нарешті, ціна акції не стане настільки переоціненою, що обвалиться. Прикладом може служити "крах Dot-com" 2000 року.

Важливо Пам’ятати:


0 Відгуків на “Як вибрати акції? Імпульсне інвестування”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук