Як стати успішним на форексе

Існує ряд рекомендацій і вказівок для того, щоб стати дійсно успішною людиною і заробляти на біржі Форекс величезні гроші.

В першу чергу варто пам'ятати, що під час торгівлі валютою необхідно мати залізні нерви і величезну витримку, адже зробивши певну ставку, існує реальний шанс, що вона прогорить впродовж деякого часу, проте не факт, що значно підскочить. Тут-то і починає, виявлятися терпіння, якого часом, не достатньо.

Враховуючи світову статистику, близько 90 % трейдерів працюють собі в збиток, та і слово «працюють» - дуже багатослівне, адже витрачаючи всього декілька годин в день значних результатів добитися просто неможливо. Граючи із смішними ставками реально заробити лише на морозивне, але, а якщо підкріпити свої засоби за допомогою спеціальних створених компаній, тобто шанс залишитися в плюсах.

Лише самовладання і залізна витримка, часом, набагато важливіше, ніж математичний склад розуму і відмінна логіка, проте грає роль також інтуїція і справа випадку, які, частенько, підставляють трейдерів, сприяють формуванню поганої економічної атмосфери і приводять до збитків.


0 Відгуків на “Як стати успішним на форексе”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук