Як працює ринок Форекс

Основною валютою цього ринку є американський долар, на який обмінюється 40% всіх світових валют. Всього на валютному ринку існує 5 сегментів - Spot (48% всього Форекса), Swaps (39%), Forwards (7%), Options (5%), Futures (1%). На найголовніше і великому з них, на Spot Forex, на якому працюють більшість трейдерів і доступ до якого ви можете отримати через нашу компанію, долар обмінюється на основні світові валюти - японську йену (JPY), швейцарський франк (CHF), британський фунт стерлінгів (GBP), євро (EUR), канадський долар (CAD), новозеландський долар (NZD) і австралійський долар (AUD).

Все велику популярність, особливо в Європі, преобретаєт валютний трейдінг без участі долара, який називається "Cross rates", і у нас ви можете торгувати фунтом стерлінгів проти євро і йени, а також євро проти йени.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ТРЕЙДІНГА?

Особливість цього ринку, як ми вже говорили, полягає ще і в тому, що трейдери на нім однаково заробляють як на зростанні, так і на падінні курсу валют (але можуть точно також і втратити). На можливості працювати на цьому ринку мало впливають економічний стан в країні і в світі. Якщо в США, наприклад, наступає рецесія і стік-маркет стає «ведмежим», тобто
весь час падаючим - тоді трейдери на форексе весь час продаватимуть американський долар, купуючи валюти тих країн, де економічний стан кращий, в результаті американський долар весь час падатиме в ціні по відношенню до валют інших країн, але на цьому падінні трейдери можуть не тільки втрачати, але і точно також заробляти, оскільки процес процес продажу однієї валюти подразумеваєт одночасно покупку інший.

.

Наприклад, продаючи долар і купуючи йену з розрахунку на подальше здешевлення долара, ми заробляємо, якщо долар дійсно впав в ціні і йена стала дорожче, ніж була. Тому ми в кінці трейдінга матимемо йену, в якій більше доларів, чим раніше, тобто ми заробимо більше доларів, оскільки під час трейдінга відбувається автоматична конвертація всіх валют в долари і виграш або програш ми маємо тільки в доларах США. Щодня, практично без виключення, ціни на валюти на цьому ринку міняються в один бік приблизно на 80-150 умовних одиниць або points (або їх ще називають «піпс», pips - principal interest points).
Один пойнт - це одна десятитисячна ціни (одна сота для йени) і він в середньому дорівнює $10. Якщо ціна на валюту змінилася на 100 пойнтов і ви правильно вибрали напрям ринку і пройшли цю зміну ціни в тому ж напрямі, що і ринок, то ви заробили $1000 - за декілька годинників трейдінга (точно також ви можете втратити цю суму, якщо неправильно визначили напрям ринку і вчасно не закрили цю позицію, що програвала)!

.


1 Відгук на “Як працює ринок Форекс”


  1. 1 роман

    Який балбєс перекладав статтю…………йена :)

Залишити відгук