Як не втратити зароблені на форексе гроші там же

Дуже часто, коли люди у форумах пишуть про форексе, про свій досвід з ним, ви можете прочитати, що мол, спробував, спочатку заробив 100 доларів, потім втратив - 130. І добре, якщо йдеться об 130 доларів, адже буває, що люди виграють тисячі, і втрачають потім відповідно.
А все чому? Ось, здавалося б, якщо людина прийшла, почала торгувати, заробив стільки грошей, означає він - профі. Але це ні так. Перший раз, коли він тільки почав торгувати на форексе, він був гранично обережним. Адже свої працею зароблені гроші використовував, не хотів втрачати. І тому з великим сумнівом підійшов до форексу, подумав довго і обережно, і потім тільки зробив перший крок.
А тут - ніби і за декілька годинників(він вже забув, що думав про цю операцію декілька днів) він заробив 2000 доларів. Ура. Легкі гроші, за них не довелося трудитися, адже не порахуєш же декілька годин, проведені будинки перед комп'ютером працею. І він не оглядаючись, ще захлинаючись від успіху і на злеті, відразу кидається здійснювати іншу операцію. І в результаті - облом. Втрачає більше, ніж виграв.

А все тому, що треба було почекати хоч би три дні, перш ніж продовжити. З часом звикаєш, і вже не дивишся на ці гроші як на “легкі” гроші, і не кидаєшся відразу запрацювати на них більше. І вже можеш тверезо, і головне, з користю, здійснювати один за іншим операції на валютному ринку.

Так що, якщо ви заробили свій перший раз, не поспішаєте повторити успіх, почекайте трішки, звикніться, подумайте. Потім, коли ви станете досвідченіші, цього не знадобитися, але не дозволяйте першому успіху стружіть собі голову, або ви втратите свої зароблені на форексе гроші дуже швидко, та ще і від себе додасте.

Тут головне - не нервувати. Поводьтеся розсудливо, і “успіх форекса” не покине вас.


0 Відгуків на “Як не втратити зароблені на форексе гроші там же”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук