Як краще торгувати

Мета цієї книги полягає в тому, щоб створити ясну картину, пояснивши крок за кроком, як інвестувати свої власні гроші у фондовий ринок, через ваш персональний комп'ютер, використовуючи мої методи вкладення капіталу, що я вважаю найбезпечнішою і найбільш вигідною системою торгівлі акціями для дрібного вкладника.
За ці роки я настільки відполірував свої методи, що вони гідні встати в один ряд з кращими інструментами на Wall Street, і дають прибуток, великий чим може принести кращий з взаємних фондів. Використовуючи мої методи, можна заробляти на життя, торгуючи менше ніж $ 20,000; ними може користуватися як новачок, так і загартований дейтрейдер.
Я успішно учив як любителів, так і професіоналів, торгуючи моїми методами отримувати прибуток 80 % портфельному прибутку за два місяці.

Ви тільки уявіть собі: працюєш удома, живеш, де хочеш, заробляючи при цьому непогані гроші! У мене є один студент, який, торгуючи на 36 футовій яхті, за один місяць з вкладених $ 3000 зробив $ 33,000.

Я готовий розкрити свої методи торгівлі, тому що мені набридло бачити, як інвестує сім'я з середнім доходом, отримуючи при цьому жалюгідну віддачу від своїх вкладених доларів. Брокери витрачають в середньому $120,000 щоб продати їх найостанніші і найбільші інвестиційні фонди, які, як мені здається, дають мінімальну віддачу, яку можна досягти самому, торгуючи на фондовому ринку.
Використовуючи мої методи, дрібний вкладник дістає прекрасну можливість добре і послідовно, а головне, не піддававшись зайвому ризику, отримувати віддачу на кожен інвестований долар.

Наскільки різні мої методи

Моя система day trading’a відрізняється від інших систем day trader’a. Багато day trader’ов купують акцію, підняту сильною покупкою до ганивши дня і виявляють лише невеликий приріст її ціни, а потім стрімке падіння. Акції уміють швидко розгортатися і втрати можуть бути величезними. Я купую на денцях, де імпульс тільки що почав ловити першу "хвилю".

Тільки самі високодоходні операції

Я терпляче дозволяю ринку приносити мені високий відсоток віддачі від операції, і я взагалі здійснюю меншу кількість операцій чим більшість day trader’ов. Я довіряю лише високодоходним операціям, що забезпечує прибуток і дозволяє втрачати набагато менше.
Я зрозумів, що комісійні мають тенденцію з'їдати прибуток у day trader’a, зайнятого здійсненням 10 операцій в день, щоб зловити 2-х або 3-х переможців. Я взагалі схильний робити 10 слід і мати одного лузера. Я не перетворюю торгівлю на азартну гру. Перед входженням в операцію я люблю спершу оцінити очікуваний відсоток прибули від неї.
Якщо я не знаю, як піде далі саме ця операція - Я ЇЇ НЕ ЗДІЙСНЮВАТИМУ.


0 Відгуків на “Як краще торгувати”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук