Як грати на біржі

Багато хто цікавиться: як грати на біржі? Я б сказав, що це просто, але не легко. Встає багато питань, проблем, яких не було раніше, і якщо людина з ними справляється гідно, тоді можна сміливо говорити - для цієї людини грати на біржі просто!

Але якщо людина дає слабінку, починає себе жаліти при першому програші, тоді цій людині грати на біржі складно.

У всіх книгах, присвячених трейдінгу, відповідають на одне і те ж питання: як грати на біржі? Кожен грає по-своєму. У деяких методи гри на біржі схожі, але всі шукають універсальний метод, який приноситиме гроші, щоб не трапилося.

Я прочитав багато книжок по інтернет-трейдінгу, багато хто мені сподобався, багато немає, але їх автори всі намагалися відповісти на одне питання: як грати на біржі?

Якщо говорити на чистоту, то немає універсальної відповіді на це питання, істина завжди між двох країв, її просто потрібно відчути, знайти. Істина одна, але шляхи до неї разниє, і у кожного свій шлях. Одна людина грає по Хвилях Еліота, інший по Фракталах, і обидва заробляють гроші. У кожного свій шлях до мети, але мета одна - заробляти на біржі!

Як грати на біржі? Для початку потрібного дізнатися про неї, зрозуміти процеси, що відбуваються на ній, хоч би поверхнево. Для цього потрібно почитати книжки, вивчити графік, приділити їй час. Щоб приділити їй час, потрібно захотіти навчитися грати на ній, захотіти вигравати, захотіти заробляти на ній гроші.

У всіх людей є поворотні моменти в житті, коли вони озираються назад і розуміють що нічого не зроблено, що упущене безліч можливостей, що вони невдахи. Кожен, напевно, випробовував таке, а хто не випробовував, обов'язково випробує. Ці моменти визначають подальшу долю людини, якщо чоловік щось міняє у цей момент, то міняється його майбутнє.

Одного разу, і у мене був такий момент, я зрозумів, що нічого не зробив, і я не став себе жаліти (ну, спочатку небагато пошкодував, але після я вирішив вивчити біржу). Я багато чув про фінансові ринки, я знав, що потрібно заробляти гроші там, де вони є. А де їм бути окрім як не на фінансовому ринку, де щодня трильйони доларів переходять з рук в руки? І я вирішив, що частина цих грошей потраплятиме до моїх рук.

Я багато спотикався, читав, пробував, звертався до людей, які грали на ній, питав як грати на біржі, але вони не говорили нічого, посилаючись на те, що це комерційна таємниця, і я робив все сам. Зокрема, унаслідок відмов професійних трейдерів, я вирішив надавати свої послуги.

Повернемося до питання “як грати на біржі?”. Ви вивчили біржу, накопичили гроші, виробили стратегію, от і все, сідайте і грайте! Все просто. Але тут виникають два шляхи:

1. Ви переживете програші (які обов'язково будуть) і станете професійним трейдером.


0 Відгуків на “Як грати на біржі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук