Взаємозвязок між фундаментальними чинниками і динамікою курсу обміну валют

До того, як ми опишемо цю залежність, давайте докладніше розберемо поняття фундаментальних чинників. Під ними прийнято розуміти індикатори макроекономічної ситуації (ВНП, ВВП, рівень зайнятості, національний дохід, рівень безробіття, грошова маса)

Окремо постараємося узагальнити зв'язок між людиною, підприємством і державою в контексті аналізу фондументальних чинників і їх значення в аналізі курсів обміну.

Основним завданням життєдіяльності будь-якої людини, так само як і держави або підприємства, з погляду економіки є задоволення потреб (від примітивних до розвинених).
У класичній літературі по економіці прийнято вважати, що метою діяльності підприємства, є виключно отримання прибули, варто відзначити, що всі існуючі підприємства, живуть своїм життям (якщо на них працює хоч би одна людина)

Наприклад, уявимо собі завод по виробництву або збірці автомобілів. Основою цього крупного виробництва є чітка взаємодія всіх конструкторів, плануючих нову модель автомобіля і відділу маркетингу, ринку, що постійно аналізує потреби. Споживачами продукту заводу явлюятся люди, а значить простого створення автомобіля недостатньо.
Саме тут і з'являється необхідність участі кожного співробітника заводу в створенні автомобіля. Причому до неконвєєрним виробництв це має ще більше відношення, ніж до конвєєрним.

Замінники грошових коштів, а так само самі гроші є невід'ємним атрибутом сучасного життя як людини, так і підприємства або держави. Ви розчаруєтеся, спробувавши ввести замість грошей який-небудь замінник в своїй сім'ї, яким необхідно буде розплачуватися за послуги і товари.
Ви швидко заметіті, що найактивніший член Вашої сім'ї отримуватиме цих “грошей” набагато більше інших, і з часом всі гроші це маленької своєрідної “держави” окажуться в одних руках. Він зможе жити як багач, і подавати милостиню, і виконувати свої обов'язки без грошей. В результаті гроша стануть бесмисленни.

Дивися так само:

Фундаментальний аналіз ринку


0 Відгуків на “Взаємозвязок між фундаментальними чинниками і динамікою курсу обміну валют”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук