Вивчати Форекс самостійно або на курсах

Відмічене, що трейдери пройшли спеціальне навчання Форекс на початковому етапі своєї діяльності на Форекс, торгують успішнішими і здійснюють менше помилок, в порівнянні з тими хто вважав за краще вчитися самостійно або не вчиться взагалі! Майже всі трейдери, що починають, вважають, що навчання Форекс це марна трата грошей і часу.
Принцип «Новачкам везе» спрацьовує тільки на початковому періоді роботи, на якому трейдер пробує працювати на Демо-рахунку і зазвичай отримує прибуток що приводить його до висновків що він вже отримав практику роботи на Форекс. Але почавши працювати з своїм депозитним рахунком і втративши гроші розуміє що навчання просто необхідне.

Професійне навчання Форексу - це знання які застосовуються фінансистами, економістами і фахівцями з банківської сфери та і взагалі використовуються в багатьох інших сферах діяльності. Яким буде завтрашній день, кожен визначає для себе сам. Отже якщо хочете запрацювати на Форекс не втрачайте дарма час вчившись на власних помилках, а йдіть і вчіться


0 Відгуків на “Вивчати Форекс самостійно або на курсах”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук