Використання механічного підходу в торгівлі

Люди, які починають займатися торгівлею товарами, поза сумнівом вже досягли успіху в якій-небудь іншій області. Без цього успіху вони не змогли б накопичити необхідний для торгівлі капітал. Вони припускають використовувати той же раціональний підхід до торгівлі, який привів їх до попереднього успіху. До нещастя, саме ця з вигляду розумна методологія і призводить їх до краху.

Ринки організовані так, що гроші забираються у багатьох учасників, а розподіляються серед декількох. Інакше вони не можуть існувати. Виходячи з цього, очевидно, то що волає до здорового глузду і здається відповідним не працює. Інакше всі стали б багатими.

Новачок вважає, що він може підкорити ринки за допомогою дуже хорошого аналізу. Він витрачає майже весь свій час у пошуках ефективних способів прогнозу майбутнього напряму руху ринку. Я торгую з 1975 року і сам витратив багатьох років на це даремне заняття. Повірте мені - ринки не передбачені - в сенсі загального розуміння цього слова. На щастя не обов'язково передбачати майбутній ринок, щоб робити гроші.

Професіонал достатньо досвідчений, щоб розуміти обмеження аналізу. Хоч і існує схожість, що повторюється, в поведінці ринку, проте є достатня невизначеність, що робить прогноз майбутнього неможливим завданням. Професіонал знає важливість послідовного підходу до ринку. У нього є конкретний план атаки. Він слідує існуючим трендам і не намагається передбачити будующие тренди.

Новачки вважають, що профі знають, де якнайкращі можливості. Проте насправді професіонали постійно відзначають, що вони не знають наперед яка операція спрацює. Часто буває так, що найменше обіцяюча сделкая приносить найбільший прибуток.

У професійних трейдерів немає улюбленого тимчасового інтервалу. Кожен знаходить перспективу, яка підходить до його індивідуальності. Деякі рідко держут позицію більше декількох хвилин. Інші трейдери можуть віддавати перевагу денним, середньо-терміновим і довго-терміновим інтервалам. Кожен схильний зазвичай дотримуватися тільки одного тимчасового інтервалу, того, який для нього працює краще всього.

У кожного професіонала є свій унікальний спосіб визначати потенційну операцію. Він входить в ринок, коли це диктує його торговий план. Він слідує напряму руху ринку в своєму тимчасовому інтервалі замість того, щоб передбачати зміни тренда.

Всі профі безжальні при позбавленні від позицій, що програють. Ви мало чого втрачаєте і багато набуваєте виходячи наскільки можна швидко з позиції, що програє. Проблема в тому, що даний підхід виливається у велике коллічество дрібних втрат. Новачок хоче, щоб втрат було якомога менше, оскільки вони для нього символізують поразку.

Професіонал уміє справлятися з неминучістю втрат. Він знає, що йому не вдасться їх уникнути. Він не звертає ніякої уваги на втрати, поки вони не стають більше, ніж допустимо по його торговому плану.


0 Відгуків на “Використання механічного підходу в торгівлі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук