Вибираємо майданчик для торгівлі

Існують три головні біржі, на яких торгують акціями. Нью-йоркська Фондова біржа (NYSE), Американська Фондова біржа (AMEX), і Національна Асоціація Ділерів Цінних паперів (NASDAQ). Акції на NYSE і AMEX торгуються в так званих торгових залах; вони існують фізично і мають конкретне місцерозташування.
Представники Брокерських будинків торгують акціями в спеціально обладнаних для цього частинах біржового залу. Щоб виконати вашу операцію, ваш брокер контактує з людиною з торгового залу біржі. Операції NASDAQ відбуваються на комп'ютерах, зв'язаних у велику систему торгівлі, взагалі кажучи, швидшу.

Входити в операцію і виходити з неї NASDAQ дозволяє швидше. Більшість моїх операцій проходять на NASDAQ. Важливість швидкого виконання полягає в тому, що Ви скоріше отримуєте підтвердження про довершену операцію, і відповідно зможете скоріше зреагувати у разі, коли потрібно буде швидко вийти з позиції.

Акціями на NASDAQ торгують Marketmaker’ы. Вони відповідальні за покупку або продаж акцій інвестора. Вони продають свої акції за вищою ціною, ніж купують для когось, і цим вони собі заробляють. Ціна, по якій він купує акції, називається "Пропозицією", а ціна, по якій він Вам продає, називається "Попитом". Різниця між Пропозицією і Попитом, називається "spread".
Якщо Marketmaker ставить попит по акції 5 доларів і в пропозиції ставить ціну 4 7/8, спред - 1/8.

Щоб ціна акції була справедливою, а спред невеликим, Marketmaker’ы контролюються біржею, де торгуються їх акції. Часто спред визначається середнім щоденним об'ємом операцій по акції. Прибуток, який він робить, визначається відповідно до законів попиту і пропозиції.
Якщо акція торгується не дуже, Marketmaker повинен отримати більше грошей cо операції, щоб зробити її заслуговуючим його уваги, щоб поставраться запрацювати на ній. Як правило, я не маю справи з акціями, у яких спред більше 1/8. Мені так простіше здійснювати контроль над втратами.

Коли Ви ставите купити або продати, ваш брокер зв'язується з Marketmaker’ом і розміщує відповідний ордер для Вас. Ви можете ставити ордер за певною ціною, це називається "Limit order", також Ви можете розмістити ордер за ціною, поточною, що є, на момент отримання ордера Marketmaker’ом, це, так званий, "market order".
Я майже завжди розміщую limit order на покупку і market order на продаж. Limit order на покупку захистить Вас у випадку, якщо ціна швидко збільшиться, а market на продаж допоможе швидко позбавитися від паперу. Коли я хочу вийти, я хочу вийти.

Фондовий ринок можна представити у вигляді гастронома. Власник магазина - marketmaker. Він купує бакалійні товари і перепродує їх людям. Він купує булку хліба за $ 1.00, і продає її за $ 1.125 або 1 1/8. Його прибуток - $ .125 або 1/8. Ціна, яку він платить за булку хліба, називається "ПРОПОЗИЦІЄЮ", а ціна, по якій Ви у нього купите хліб, називається "ПОПИТОМ".


0 Відгуків на “Вибираємо майданчик для торгівлі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук