Вибір брокера

Стати трейдером і заробляти на змінах цін на фінансових ринках - непогана ідея. Операції з цінними паперами на американському фондовому ринку, як і на інших фінансових ринках, зробили багатою безліч людей, що серйозно відносилися до цього нелегкого, високо-ризикованого бізнесу. На ринку неможливо добитися успіху без уміння зважено ухвалювати різні рішення, без дотримання правив ріськ-менеджмента.

Знайди своє право

Перш ніж вибирати брокера і відкривати рахунок, вам необхідно:

1. Визначити фінансові завдання, що стоять перед вами, позначити конкретні цілі. Який вид брокерських послуг вам потрібний - повний сервіс або дисконтне обслуговування? Використовуватимете онлайнові операції через Інтернет-брокера або термінал прямого доступу?
2. Відвідати офіси декількох фірм, що пропонують дані послуги на фінансових ринках, переговорити з персоналом, спробувати оцінити їх досвід і кваліфікацію. Зробити відповідні висновки.
3. З'ясувати дисциплінарну історію пропонованих вам брокерських фірм і їх комерційного представника. Уточнити, чи є брокерська фірма членом SIPC (Securities Investor Protection Corporation).
4. З'ясувати сітку комісійних і уточнити, які витрати вам доведеться нести при відкритті, підтримці і закритті рахунку. Оплата брокером-ділером роботи комерційного представника і його співробітників залежить від суми привернутих коштів і від кількості трансакцій клієнтів. Чим більше ці величини, тим більшу знижку комерційний представник зможе вам запропонувати.

Уважно вивчите документи на відкриття рахунку. Розберіться зі всіма термінами і умовами. Не покладайтеся на усні заяви комерційного представника. Недбалість може позначитися на ваших законних правах. Угода про відкриття рахунку передбачає ухвалення вами ряду відповідальних рішень:

- Хто управлятиме рахунком (ухвалювати рішення про відкриття і закриття позицій)?
- Який вид рахунку ви відкриваєте: cash account або margin account?
- Чи розумієте ви ступінь ризику від ухвалення тих або інших інвестиційних рішень?

При відкритті рахунку брокерська фірма може попросити підписання окремого документа або угоди (може бути складовою частиною іншого документа) про шляхи рішення можливих конфліктів між вами і фірмою. Федеральні закони про цінні папери не вимагають, щоб ви підписували таку угоду. Рішення звернутися в судові органи при порушенні ваших прав у будь-який час належить вам.

Підписання угоди означає, що ви поступаєтеся правом пред'явити позов вашій фірмі або її представникові в суді. Інвестиції завжди пов'язані з ризиком Увас є вибір: право зареєструвати цінні папери на себе або на брокерську фірму. Якщо ви плануєте регулярно торгувати цінними паперами, то другий варіант переважніший (полегшує проведення розрахунків).

Ніхто не вкладає капітал, щоб втратити свої гроші. Інвестиції завжди ріськованни. Необхідно чітко розуміти:


0 Відгуків на “Вибір брокера”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук