Все Про Форекс Сигналах

Форекс сигнал - це опис дії, яку необхідно провести з валютною парою і за певною ціною, а також рекомендацією по установці ордера на ринку Форекс. Зазвичай сигнали торгових систем посилаються в реальному часі.

Сигнали підрозділяються на два види:

1. Сигнали, що подаються торговою системою трейдера на вхід/вихід і призначені виключно для внутрішнього використання.

2. Сигнали, що надаються досвідченими трейдерами на ринку Форекс всім охочим. У таких сигналах точно указується, які дії слід зробити одержувачеві конкретно в даний момент.

Про другий тип ми і поговоримо докладніше в даній статті. Зараз дуже багато людей хочуть запрацювати на ринку Форекс, але небагато мають свої реально працюючі і прибуткові торгові системи. Адже для створення оною потрібний немало часу, а також величезний об'єм специфічних знань.
Тому зараз вже достатньо активно ведеться продаж сигналів досвідченими трейдерами всім тим, хто хоче запрацювати на ринку Форекс, але не може витрачати багато часу і розробляти свою професійну торгову стратегію.
Отже, у всьому світі з'явилася деяка кількість сервісів, що надають своєрідні послуги посередників між трейдерами і охочими користуватися сигналами їх систем.

Давайте розглянемо, що є власне Форекс сигнали. Зазвичай приходять вони на електронну пошту, але іноді передбачається і отримання за допомогою СМС.В першу чергу зазвичай відображається тип сигналу, наприклад «відкриття нової позиції за поточною ринковою ціною» або «створення відкладеного ордера».
Потім може указуватися ідентифікаційний номер, по якому можливо отримати про даний сигнал докладнішу інформацію. Далі в більшості випадків розташовується валютна пара, якою здійснюється операція. Потім слідує здійснювана дія, наприклад покупка або продаж. Нижче показана кількість лотів, ціна відкриття і закриття сигналу. Після коштує значення ліміту (тейк-профіт) і стоп-лосс.
Також зазвичай в кінці повідомлення знаходяться додаткові деталі сигналу, що повідомляються самим трейдером. Все це дає якнайповнішу інформацію про параметри сигналу і можливі результати його виконання.

Саме тому на сьогоднішній день величезна кількість чоловік по всьому світу не прагне обійняти неосяжне і самі розробити реально прибуткову торгову стратегію Форекс, а робить вибір на користь сигналів, що подаються перевіреними часом і стабільними торговими системами. Також ними користуються і безліч новачків, тільки початківців вчитися торгівлі на ринку Форекс.


0 Відгуків на “Все Про Форекс Сигналах”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук