Все про форекс – Фундаментальний аналіз

Фундаментальний аналіз

Однією з найважливіших і складніших складових валютного ділінга є уміння проводити аналіз тенденцій зміни ринку, і, відповідно, передбачати, які саме чинники і яким чином вплинуть на курси валют. В русі цін закладені як можливості швидкого отримання прибули, так і зворотне - можливості швидких і значних збитків. Тому правильне прогнозування рухів ринку, оцінка тих або інших подій, а також маніпуляція чутками і очікуваннями - необхідна складова частина роботи брокера або ділера і застава його успішної діяльності. Існує величезне число чинників, що впливають як на весь валютний ринок в цілому, так і на окремі валюти.

Існують два основні способи аналізу ситуації на ринку - фундаментальний і технічний . Перший займається оцінкою ситуації з погляду політичної, економічної і фінансово-кредитної політики. Другою грунтується на методах графічного дослідження і аналізу, заснованого на математичних принципах.

В рамках фундаментального аналізу вивчаються різні повідомлення про валютний-фінансові події в світі, явища політичного і економічного життя як окремих країн, так і світової спільноти в цілому, які можуть зробити вплив на розвиток валютного ринку, проводиться аналіз, до якої зміни в курсах валют вони можуть привести. Тут важливою виявляється інформація про роботу бірж і крупних компаній типу market-makers, облікові ставки центральних банків, економічний курс уряду, можливі зміни в політичному житті країни, а також всілякі чутки і очікування.
Фундаментальний аналіз - одна з найскладніших частин - і в той же час, одна з ключових частин роботи на валютному ринку. Проводити фундаментальний аналіз набагато складніше, ніж який-небудь інший, оскільки одні і ті ж чинники надають в різних умовах неоднакове значення на ринок, або можуть з вирішальних стати абсолютно незначними. Необхідно знати взаємозв'язок і взаємний вплив двох різних валют, що відображають зв'язки між різними державами, історію розвитку валют, визначати сукупний результат тих або інших економічних заходів і встановлювати зв'язок між абсолютно незв'язаними на перший погляд подіями.
Окрім якихось початкових і найбільш формальних правив, тут найбільшою мірою потрібний досвід роботи на валютному ринку.

.

На валютний курс впливають наступні чинники, що відображають стан економіки даної країни:

· Показники економічного зростання (валовий національний продукт, об'єми промислового виробництва і ін.)

· Стан торгового балансу, ступінь залежності від зовнішніх джерел сировини

· Зростання грошової маси на внутрішньому ринку

· Рівень інфляції і інфляційні очікування

· Рівень процентної ставки

· Платоспроможність країни і довіра до національної валюти на світовому ринку

· Спекулятивні операції на валютному ринку


1 Відгук на “Все про форекс – Фундаментальний аналіз”


  1. 1 Edy Kadarman

    Saya Newbie, baru 3 bulan belajar Forex Trading. Mau tanya ada berapa Indikator Fundamental (Macro) yang seharusnya menjadi dasar mengambilan keputusan untuk Buy atau Sell pada saat kita membaca News Feed yang ada pada Terminal Metatrader ?

    Saya lebih senang trade untuk Currency Pair GBP/USD dan EUR/USD. Mohon informasi dan penjelasannya. Bila terlalu banyak, di mana saya bisa download literatur tersebut ?

    Terima kasih.

Залишити відгук