Вірити в себе

Є різні способи придбання упевненості в собі на ринку Форекс. Одні уверенни від природи, інші переводять успіх з іншої області, перевірений спосіб це наполеглива робота. Можна почати з дослідження різних систем роботи на Форексе. Спробуйте хоч би небагато змінити і модернізувати ці системи, зробіть їх Вашими.
Корисно вивчити графіки, запам'ятали всі істотні коливання вгору або вниз. Упевненість в собі виникне, коли Ви розвиваєте методології.

Важлива концентрація на технічних умовах. Складіть ясний план торгівлі. Щоб стати успішним трейдером, потрібно мати власний аналіз і бути упевненим в правильності свого торгового плану.

Допоможе аналіз закритих на даний момент ринків. Робота трейдера включає моніторинг ринку, укладення оборудок, управління позиціями. Для трейдерів, як і для льотчиків-винищувачів важлива здатність ухвалювати миттєві рішення. Хоча план нападу вже заданий, вони завжди повинні бути готові зупинитися на будь-якій стадії гри.

Ви повинні викинути з голови, як виграш, так і втрати. Погана торгівля не підстава для паніки. Швидко позбавтеся від проблеми, і почніть знову. Збиток знищити не можна, але можна повернутися до загального плану роботи.

Для формування потрібного психологічного настрою краще всього відразу усунути негативні емоції. Деяка частка усунутості від подій дня додасть Вам здорову дозу об'єктивності.

Торгівля це той бізнес, в якому ринки в кінці дня закриваються. Це дасть Вам нову точку відліку, щодня почніть з чистого листа. Забудьте про минулі втрати. Значення має тільки те, що відбувається сьогодні! Якщо Ваш психологічний настрій не дозволяє Вам торгувати сьогодні, краще відпочиньте, не торгуйте, завтра буде краще, ніж вчора!


0 Відгуків на “Вірити в себе”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук