Відношення трейдера до своєї роботи

Пам'ятаєте, за підйомом завжди слідує різкий спад, завжди залишатися на вершине неможливо. Якщо Ви один раз вибралися з ями, незалежно від потрібно зусиль, виберетеся і знову.

Е ще, хороша торгівля, що має вірогідність успіху, зовсім не означає, що цей успіх буде досягнутий. Важлива статистика.

Кожна операція повинна розглядатися індивідуально. Це в теорії, а на практиці, не завжди. Поведінка трейдера, швидше за все, залежатиме від того, наскільки успішною була попередня операція.

Успішні трейдери завжди піклуються про те, щоб захистити свій капітал. Є просте правило, яке полягає в тому, що кращі операції відразу починають працювати.

Перше, що трейдер повинен зробити у разі збиткової операції, негайно прибрати половину своєї позиції. Відразу приймайте заходи, а не впадайте в ступор. Скоротивши ризик, ви переміщаєте свій психологічний баланс до перемоги. Якщо ринок повернеться, частина Вашої позиції збережена. Якщо не, то Ваша втрата керована.

Успішні операції допоможуть в подальшій торгівлі, тому важливо почати день, знімаючи прибуток. Психологія дня, звичайно, зміниться на вашу користь. Через цю ж причину важливо позбавитися до початку нового дня. Звичайно, якщо є вибір.

Корисно зняти хоч би невеликий прибуток. Секрет такої роботи полягає в тому, щоб наскільки можливо швидко входити і виходити з ринку. Чим коротше період Вашого знаходження на ринку, тим легше досягається успішна торгівля. Прибуток при такій стратегії не дуже істотний, та зате набагато покращає психологічний стан, а це надзвичайно важливо для вдалого дня.

Послідовно слідуючи своїй методиці, збільшуйте число операцій, без збільшення важеля. Іншими словами, не збільшуйте розмір позиції, торгуйте великим числом контрактів. Потрібний час для збільшення Вашого рахунку. У більшості трейдерів, що мають проблеми, дуже великі позиції. Розмір позиції впливає на об'єктивність трейдера.
Основна мета трейдера полягає в тому, щоб не покинути гру.

Пам'ятаєте, емоціям і тиску не місце у Вашій роботі. Важливо зберігати послідовність, позбавиться від очікування плодів Вашої роботи.


0 Відгуків на “Відношення трейдера до своєї роботи”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук