Валютний ринок найбільший у всьому світі – Форекс

Валютний ринок, найбільший у всьому світі, щоденний об'єм складає більше 3 трильйонів доларів. Ринок торгує практично всіма валютами миру, але, як це не дивно, більшість трейдерів працюють практично з обмеженою кількістю валют.

На трейдерському сленгу існує поняття «мажору», це всього чотири види валют, які і задають стиль торгівлі. EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CHF - це валютні пари «мажор», яким торгує майже 90% трейдерів у всьому світі. Але в той же час валютні кроси, є хорошим інструментом для витягання прибули і не заслужено залишаються без уваги більшістю трейдерів.

Давайте розглянемо деякі з кросів і принципи їх рухи, на основі яких, можна прогнозувати проведення операцій. Особливо хороші в роботі кроси, так званого профілю йени. Це пари: GBP/JPY, EUR/JPY, AUD/JPY, NZD/JPY. Дані валютні пари, можуть бути хорошим інструментом для роботи після ретельного вивчення їх поведінки і руху. Рух валют визначає багато чинників, це економічні і політичні події країн, фундаментальні і економічні новини.
Технічний аналіз валют є головним інструментом для роботи, але при роботі з кросами необхідно враховувати не тільки технічний аналіз валютної кросової пари, але і необхідно проводити технічний аналіз валютних пар, з яких складається крос. Наприклад, для роботи з кросом GBP/JPY крім технічного аналізу цієї кросової пари, необхідно провести технічний аналіз GBP/USD і USD/JPY. Для прогнозування руху кросу, необхідно враховувати рухи валют тих, що створюють крос. Виходячи з цього, можна створити таблицю на прикладі GBP/JPY, яку можна застосовувати і для інших кросів.

.

GBP/USD - - USD/JPY - - GBP/JPY
Вгору - - вгору - - сильно вгору
Вгору - - на місці - - вгору
На місці - - вгору - - вгору
Вгору - - вниз - - на місці
Вниз - - вниз - - сильно вниз
Вниз - - на місці - - вниз
На місці - - вниз - - вниз

Використовуючи технічний аналіз і складаючи план торгівлі, можна успішно торгувати на кросах і витягувати хороший прибуток. Особливо по GBP/JPY, це валютна пара показує справжні ралі усередині дня, де проходить до 500 пп в одну і іншу сторону.

Джерело: forex-docs.ru


1 Відгук на “Валютний ринок найбільший у всьому світі – Форекс”


  1. 1 xdriven

    Последнее время торговать стало очень сложно..волатильность выросла в разы..((

Залишити відгук