Усесвітній банк попереджає про ту що загрожує миру катастрофі

Як наголошується в заяві розділу Усесвітнього банку, нинішня криза вже довела до межі бідності більше 50 мільйонів чоловік.

В п'ятницю був обнародуваний прогноз Усесвітнього банку і МВФ, згідно якому одним з наслідків глобальної рецесії стане убогість, що загрожує цього року приблизно 90 млн. людей.

За прогнозами фахівців обох організацій, число хронічно недоїдаючих людей може дійти до мільярда чоловік.

Економісти відзначають, що серед що особливо сильно постраждали від кризи опиняться африканські країни.

Ціна зволікання - життя

Глава африканського банку розвитку Дональд Каберука на зустрічі представників МВФ і Усесвітнього банку сказав, що навіть після початку зростання світової економіки країнам Африки буде потрібно куди більше часу на відновлення, чим іншим.

В суботу президент Усесвітнього банку заявив про початок реалізації інвестиційної програми, направленої на розвиток інфраструктури держав Африки. На ці цілі планується витратити 55 мільярдів доларів.

Кажучи про необхідність підтримки країн, що розвиваються, Зелік назвав «життєво важливою» допомогу державам, які не можуть дозволити собі багатомільярдних планів із порятунку економіки.

В неділю міністр фінансів США Тімоті Гейтнер сказав, що допомога країнам, що розвиваються, повинна стати пріоритетом для держав.

Міністр фінансів Бразилії Гуїдо Мантега заявив, що тимчасове збільшення об'єму дотацій країнам, що розвиваються, ніяк не вирішить проблему.

За словами тієї, що представляє добродійну організацію Oxfam Маріти Хутієс, відсутність допомоги африканським країнам із-за бюрократичної тяганини і недостатньої політичної волі «коштуватиме людських життів


0 Відгуків на “Усесвітній банк попереджає про ту що загрожує миру катастрофі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук