Уроки форекса

Трейдінг - гра розуму

Спочатку Вам слід змінити свою свідомість від мислення нормальної людини до мислення спекулянта. Майже всі трейдери, яких я зустрічав, окрім декількох успішних, таких, що дійсно зробили мільйони і мільярди, торгуючи на ринку, просто витрачають даремно свій час, намагаючись вивчити найлегше, типу читання даних і графіків, удосконалюючи входи і відпрацьовує виходи, і т.д.
Трейдінг - гра розуму і, без відповідної структури свідомості, це - свідомо програшна гра, ще до свого початку. Підготовка трейдерської свідомості - перший крок для будь-якого успішного трейдера, але майже все нові трейдери нехтують їм, що пояснює, чому більше 95 % трейдерів кінець кінцем терплять невдачу.

Придбання знання ринку не утруднить нікого з середнім інтелектом, після декількох років старанного навчання. Але ні рівень інтелекту, ні знання не визначають результат ринкових дій трейдера. Визначає є процес ухвалення рішення, який виявляється таким важким для більшості трейдерів, але саме в нім головна причина успіху або невдачі будь-якого трейдера.
Деяким легко ухвалювати рішення і дотримуватися їх, але для більшості це дуже важко. На жаль, будь-який процес ухвалення рішення в торгівлі - хворобливий процес, а люди прагнуть уникати болю і шукати задоволення, нехай навіть тимчасового. На додаток потрібний і достатнє знання ринку укупі з надійною системою торгівлі (це - другий по важливості елемент успіху в трейдінге.
Переваги будь-якої системи базуються на якості отримуваної інформації).

Згаявши час на заняття і дослідження, щоб запровадити в життя свої знання і виробити систему, трейдер підходить до завдання ухвалення рішень.
Скільки трейдерів можуть чесно сказати, що без хвилювань виїдуть на ранчо, коли працює операція, запропонована їх власною системою (допускаючи, що трейдінг - гра випадку), залишивши прибуток рости тижні і місяці, коли це рекомендує система, а скільки уміє перетворити узяття збитків на рутинний процес, коли того вимагає ситуація.
Це все легко сказати, але так важко зробити, коли йдеться про реальні гроші на ринку. Я до цих пір погано сплю, коли у мене відкрита позиція, тому що, навіть якщо прибуток виріс до декількох сотень доларів, і система говорить Вам продовжувати, немає ніякої гарантії, що прибуток не перетвориться на збиток через день або два, якщо трапиться щось несподіване. Хворобливий процес для відчуттів.
Боляче не знати того, що трапиться в майбутньому і боятися збитків. Тільки дисципліна допомагає трейдеру подолати хворобливість правильних рішень в потрібний час, від яких залежить результат операції. Тому я називаю трейдінг грою розуму.


0 Відгуків на “Уроки форекса”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук