Трендовиє і діапазонні валюти

Весь ринок Форекс загалом розвиває тренди більш ніж весь фондовий ринок. Чому? Фондовий ринок, який насправді є ринком багатьох окремих акцій, приводиться в рух мікро-дінамікой конкретних компаній. Ринок Форекс, з іншого боку, рухомий макроекономічними тенденціями, для яких іноді можуть потрібно роки, перш ніж вони втратять значення. Ці тенденції краще всього виявляються через основні валютні пари і блок товарних валют. У даній статті ми розглянемо ці тенденції, досліджуючи, де і чому вони відбуваються. Потім ми також розглянемо, які типи валютних пар пропонують кращі можливості для діапазонної торгівлі.

Основні пари
Є тільки чотири основні валютні пари на ринку Форекс, які дозволяють достатньо легко слідувати за ринком. Ось ці пари:

про EURUSD - Євро / долар США
про USDJPY - долар США / японська ієна
про GBPUSD - британський фунт / долар США
про USDCHF - долар США / швейцарський франк

Зрозуміло, у зв'язку з чим Сполучені Штати, Євро-союз і Японія мають найактивніші і ліквідні валюти в світі, але чому Великобританія? Врешті-решт, з 2005 року Індія має більший валовий внутрішній продукт (3. 3 трлн. $), ніж Великобританія (1. 7 трлн. $), тоді як валовий внутрішній продукт Росії (1. 4 трлн. $) або валовий внутрішній продукт Бразилії (1. 5 трлн. $) майже відповідає загальному економічному виробництву Великобританії. Поясненням тут може бути те, що відноситься до більшої частини ринку Форекс, а саме традиція.
Великобританія була першою економікою в світі, яка розвинула складні фінансові ринки, і у той час, саме британський фунт, а не американський долар, служив усесвітньою резервною валютою. Із-за цього спадку і із-за Лондонської першості як центр глобального ринку Форекс, фунт все ще вважається однією з основних світових валют.

.

Швейцарський франк, з іншого боку, займає своє місце серед цих чотирьох основних валют із-за знаменитого нейтралітету і фінансової розсудливості Швейцарії. Колись швейцарський франк був на 40% забезпечений золотом, але багатьом трейдерам ринку Форекс він все ще відомий як "ліквідне золото". За часів політичних або економічних неладів, трейдери звертають свою увагу на швейцарський франк як на валюту-убежіще.

найбільша валютна пара і фактично єдиний найбільш ліквідний фінансовий інструмент в світі - це EURUSD. Торгівля по цій парі складає майже 1 трлн. $ у день. Дві валюти, складові цю пару, представляють дві найбільші економіки в світі: США з щорічним валовим внутрішнім продуктом рівним приблизно 11 трлн. $ і Євро-зона з валовим внутрішнім продуктом що становить приблизно 10.5 трлн. $.


0 Відгуків на “Трендовиє і діапазонні валюти”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук