Торгові термінали

Найбільш поширені зараз такі термінали, тобто програми для роботи на ринку Форекс MetaTrader, Alor Trade, SmartTrade, NetInvestor, Quik, Альфа Дірект.

Функції їх більш менш однакові, тому, що б зрозуміти, що таке торговий термінал досить ознайомитися з одним з них, наприклад - MetaTrader 4

MetaTrader 4 - це частина інформаційно-торгової системи.
Встановлюється він на комп'ютері трейдера і служить для того, щоб отримувати котирування і новини в режимі реального часу, виконувати торгові операції, контролювати і управляти станом відкритих Вами позицій і відкладених ордерів, з його допомогою можна проводити технічний аналіз, система відкрита і дозволяє писати до неї додаткові модулі - радники, призначені для користувача індикатори, скрипти і функції основі спеціальної мови MetaQuotes Language 4, скорочено MQL 4, також з його допомогою можна тестувати і оптимізувати торгові стратегії.

В термінал вбудовані функції новин, і постачання котирувань в режимі реального часу. На основі цих даних трейдер може проводити аналіз ринків, використовуючи технічні індикатори і лінійні інструменти. Радники дозволять Вам позбавитися від рутинної роботи по спостереженню за станом власних позицій і ринків валюти.
Програма також забезпечує гнучке управління позиціями, за допомогою вбудованих декількох видів ордерів.

Клієнтський термінал працює під управлінням всіх операційних систем сімейства Microsoft Windows і не вимогливий до апаратної частини комп'ютера.


0 Відгуків на “Торгові термінали”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук