Торгові Системи – Інструмент Трейдера

Торгові системи форекс це набір інструкцій, приписуючих відкривати і закривати торгові позиції, виходячи з результатів технічного аналізу.

Торгові системи форекс дозволяють позбавитися від хаотичності в торговому процесі. Проходження системі дозволяє виключити емоційність з торгівлі. Тому все, що наказує система, необхідно виконувати неухильно, навіть якщо при цьому не буде відкрита потенційно прибуткова позиція.

Спершу при створенні торгової системи форекс необхідно визначити, на яких тимчасових періодах можна працювати, тобто визначити робочі таймфрейми. Великі обмеження при цьому накладає стартовий депозит і принципи управління капіталом. Довгі тимчасові періоди характеризуються меншим «фінансовим шумом» в порівнянні з коротшими.
На цих періодах технічний аналіз точніший і дає менше помилкових сигналів. Вони переважніші для успішної роботи, але вимагають більшого стартового депозиту. На менших періодах більше шуму і, отже, технічний аналіз менш точний і дає більше помилкових сигналів.

найважливішою, задачей Торгової Системи є визначення точки виходу. Будь-яка система повинна дати не тільки сигнал на відкриття позиції, але передбачувані рівні отримання прибули. Ордер Take Profit необхідно розташовувати поряд з цим рівнем. Необхідно також визначити рівень обмеження втрат, у випадку якщо ринок почне розвиватися в протилежному напрямі.
На цьому рівні необхідно розташувати ордер Stop Loss. Іншими словами Торгова Система повинна точно визначити, до якого рівня тримати позицію відкритого для отримання максимального прибутку і механізми зниження втрат при несприятливому розвитку ринку.

Досвід професійної роботи на валютному ринку і спілкування з трейдерами показує, що всі успішні трейдери заробляють виключно завдяки своїм механічним торговим системам, на розробку і відладку яких у них йдуть роки. Багато професіоналів володіють на 100% механічною системою.
Автоматична торгова система генерує сигнали або торгує самостійно при настанні вказаних подій, а трейдеру залишається лише своєчасно виконувати сигнали торгових систем або стежити за роботою експерта.

Реальная торгова практика показує, що дисциплінованість у виконанні сигналів торгових систем дозволяє вести успішну торгівлю і зводити ризик до мінімуму. І, навпаки, вплив «людського чинника», суб'єктивного підходу в оцінці ринку, вплив емоцій, часто приводить до плачевних результатів.
Окрім цього, фізичні можливості людини обмежені, і навіть при 100% механічному підході ніколи не вдасться повністю реалізувати весь потенціал торгової системи, якщо не перекласти частину обов'язку по управлінню рахунком на “плечі” автоматичної торгової системи


0 Відгуків на “Торгові Системи – Інструмент Трейдера”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук