Торгівля з TradeQuote

Отже, термінал проінстальовано. Зв'язок з сервером встановлено - можна починати торгувати. З чого почнемо? Давайте з аналізу графіка. Якщо ви не змінювали сценарій, встановлений за умовчанням, то у вас в правому нижньому кутку повинен бути розташований хвилинний графік EUR/USD. Спробуйте проаналізувати динаміку зміни валютного курсу, і визначити в яку сторону рушить євро в найближчому майбутньому - вгору або вниз? Для повнішого аналізу - розгляньте різні періоди графіку.

Щоб змінити період, необхідно клацнути правою кнопкою миші на полі графіка і в спливаючому меню вибрати відповідний пункт підменю Період : хвилина , 5 хвилин , година , 4 години , день або тиждень . Ну як, є якісь ідеї щодо майбутнього руху курсу європейської валюти? Якщо є, то можна ставити ордер. Спершу скористаємося маркет-ордером.

Мал. 1.
Ордер можна поставити двома способами. Перший спосіб - це вибрати з головного меню Форекс пункт Встановити ордер . Другий - клацнути на полі Bid або Ask таблиці торгових котирувань. В останньому випадку, картка ордеру заповниться автоматично: буде встановлено інструмент торгу (наприклад EUR/USD), тип ордеру (маркет) і напрям операції (для Bid це продати, а для Ask купити). Якщо ви не маєте сумнівів щодо свого прогнозу, сміливо натискайте Відіслати . У полі, виділеному на мал. 1 червоним кольором, відображатиметься інформація про статус ордера: відсилається , обробляється , виконаний за ціною такої-то .

Мал. 2.
Після того, як ордер буде виконано, у вас висвітиться ціна виконання. Також, в картці активних ордерів з'явиться інформація про завершену операцію, а в таблиці відкритих позицій - відкрита позиція.
Тепер, розумно було б поставити ліміт і стоп. Не відкладатимемо їх установку. Знову відкриваємо картку ордеру, заповнюємо відповідні поля для установки ліміту і натискаємо Відправити . Потім проробляємо те ж саме для встановлення стопа. Тепер у нас є одна відкрита позиція і два активні ордери (мал. 2).
Одне з основних правил торгівлі свідчить: «не міняй торгову тактику в ході торгівлі, якщо на те немає істотних причин». Проте, оскільки ми всього лише вивчаємо принципи роботи з терміналом - зрадимо цій догмі. Після того, як позиція стане прибутковою, закриємо її і зафіксуємо прибуток. Для того, щоб закрити позицію, необхідно встановити ордер протилежний тому, яким дана позиція була відкрита. Так, якщо у нас є відкрита позиція «продано 2 фунти», то для її закриття необхідно відправити ордер на покупку 2 фунтів.
Для цього можна заповнити відповідні поля картки ордера, або ж клацнути двічі по відкритій позиції, в таблиці відкритих позицій, - тоді система сама згенерує необхідний маркет-ордер.


0 Відгуків на “Торгівля з TradeQuote”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук