Торгівля на Міні-форекс

Якщо Ви горите бажанням увійти до області торгівлі Форекс, але Вас утримує страх неадекватного капіталу і браку знань, то програма від міні Форекс може бути можливою відповіддю на Вашу обтяжливу потребу.
Існує статистичний факт, який свідчить про те, що лише 10% торговців мають постійний дохід від торгівлі. Тоді яким чином Ви можете збільшити шанси на те, щоб стати процвітаючим торговцем, маючи зважаючи на те, що ви стикаєтеся з проблемами капіталізації і навиків?
По-перше, якщо ви використовуєте рахунок від міні Форекс, Вам не потрібно мати значного капіталу. У рахунку торгівлі від міні Форекс, брокери Форекса готові заплатити Вам дуже хорошу різницю між купувальною і продажною ціною. Льовередж капіталу досягає 200:1. Іншими словами, в рахунку від міні Форекс потрібний невеликий додатковий депозит, що становить $50 за кожен лот. Це приводить до чудового льовереджу 200:1 (10000/50 = 200).
Торгуючи міні лотами таким чином, Ваш ризик зменшений. Ваш потенційний збиток значно менше тому що Ви вкладаєте менший капітал порівняно з нормальним повним торговим рахунком.
У других, я упевнений, що Ви чули про сумні історії, про тих, хто втратив свої гроші, торгуючи у Форекс, акціями, ф'ючерсами і іншими продуктами для купівлі-продажу. Враховуючи те, що всього 10% торговців Форекс постійно заробляють гроші, піднімається наступне питання. Як можна збільшити шанси на успіх як торговець міні Форекс?
У торгівлі, ПРИКЛАДЕНІ знання - ключ до створення багатства.
Таким чином, Ваше завдання полягає в тому, щоб придбати ці важливі знання і навчитися торгувати прибутково. З настанням технологій і високошвидкісних персональних комп'ютерів, зараз можливо скоротити учбовий процес. Знайшовши наставника, який досвідчений і успішний, Ви можете дуже швидко стати зразком для свого наставника, слідуючи його самій прибутковій торговій техніці.
Тепер Ви можете набирати роки досвіду торгівлі, проводячи тижні на торговому симуляторе, практикуючи Вашу кращу торгову стратегію для Форекс, під керівництвом вашого наставника. Якщо це не досить, Ви можете використовувати демонстраційний рахунок до того як почати реальну торгівлю.
Ризик, зв'язаний з використанням торгового рахунку міні Форекс, значно зменшується.
Якщо Ви постійно матимете дохід від симулірованних операцій, і кількість прибуткових операцій буде набагато вища, ніж збиткових, це означає, що прийшло час застосувати ці знання і увійти до справжнього світу торгівлі Форекс, використовуючи рахунок від міні Форекс.
Перейнявши перевірену торгову техніку від вашого наставника, набувши необхідного торгового досвіду і навики з торговим симулятором і практикуючись на демонстраційному рахунку, у Вас будуть кращі можливості почати робити багатство з першого дня торгової кар'єри як торговця Форекс.


0 Відгуків на “Торгівля на Міні-форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук