Торгівля на кросс-курсах

Торгівля основними валютними парами, ніби GBP/ USD, USD/JPY або пізніше EUR/USD були стандартними способами спекуляції на ринку Форекс. Проте, із збільшеною ліквідністю ринку Форекс в цілому, валютні кросс-курси стали все більш і більш популярним торговим інструментом. Проте, навіть загартовані трейдери іноді дивляться на кросс-курси з сумішшю цікавості і трепету, оскільки кросс-курси вимагають здібності думати поза рамками американського долара.

Як трейдер я завжди прагнув розширювати свої горизонти, і коли я почав торгувати на валютних ринках, я почав як все з основних валютних пар. Оскільки час йшов, я прагнув розширювати свої торгові можливості і став дивитися на кросс-курси. Кросс-курси представили свої власні унікальні можливості і спочатку здавалися безладними і мінливими. Але з часом я навчився торгувати кожним кросс-курсом окремо, використовуючи як технічний, так і фундаментальний аналіз.

Що із себе вдають кросс-курси
Кросс-курси валют - це комбінація двох різних валют без участі американського долара. Прикладами кросс-курсов валют є пари GBP/JPY або AUD/ NZD. Оскільки мир валютної торгівлі набагато більший, ніж 7, що базуються на американському доларі, основних ва- лютних пара, використання кросс-курсов як життєздатні торгові інструменти подібно до відкриття вікна в інший світ можливостей.

Валютні кросс-курси відображають економічне со- стояння країн, ділових операцій і грошових потоків між двома різними країнами. (т.е. велике міжнародне придбання корпорацій може торкнутися кросу-курсу, а не відповідних основних валютних пар).

Популярність кросс-курсов валют зросла в минулі декілька років у міру того, як хеджевиє фонди і інші фінансові інститути почали капіталізувати на різниці процентних ставок між країнами і цінових трендах. Традиційно, перш, ніж кросс-курси валют з'явилися на торгових платформах, будь-який, хто хотів зробити покуп- ку такої валютної пари, наприклад AUDJPY, повинен був зробити 2 операції - спочатку він повинен був купити AUDUSD і потім купити USDJPY. Здебільшого, це все ще режим операцій на міжбанківському рівні.
Все ж таки, оскільки популярність кросс-курсов продовжує рости, багато брокерів спростили процес для індивідуальних трейдерів, обчислюючи для них котирування кросс-курса і пропонуючи його як одну операцію на торговій платформі.

.

Причина того, чому торгівля кросс-курсамі була на- стільки приваблива для хеджевих фондів полягала в тому, що вони могли заробити дохід на основі важеля. З серпнем 2002 року по лютий 2004 року, крос-курс AUDJPY подорожчав на 33%, не включаючи дохід по ставках. Скажемо на консервативній основі, Австралія предложі- ла процентні ставки в 4.75% в той час, як Японія пропонувала нуль. Таким чином, ця операція предполага- ла позитивний процентний дохід в 4.75%. Тепер


запчасти, hyundai 65 ремонт

0 Відгуків на “Торгівля на кросс-курсах”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук