Технічний аналіз

Технічним аналізом називають математичний статистичний аналіз попередніх котирувань, на підставі якого здійснюється прогнозування подальших цін на ринку форекс.

Початковими даними для проведення технічного аналізу служать ціни, що утворилися на ринку за вказаний період. До них відносяться вища і нижча ціна, ціни відкриття і закриття за заданий період часу, включається в цей аналіз також об'єм довершених операцій.
Цей аналіз виходить з того, що будь-який чинник, який може вплинути на ціну, - політичний, економічний, або ж психологічний вже врахований існуючим ринком і, отже, включений в неї.

Технічний аналіз виходить з трьох припущень: рух фінансового ринку враховує все, ціни на ринку рухаються направлено, історія повторюється.

Даний вид аналізу представлений у вигляді серії графіків, які відображаються на торговій платформі. Ці графіки точно указують напрям, в якому рухаються ціни, так званий тренд, причому завдяки сучасним комп'ютерним технологіям відображається цей графік в реальний момент часу.
Більшість дрібних і середніх гравців в своїх діях на фінансових ринках грунтуються на технічному аналізі.


0 Відгуків на “Технічний аналіз”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук