Терпіння і професіоналізм

Навчити людину здійснювати транзакції недовго, ділінговиє зали навчають безкоштовно за тиждень. Звичайно, після такого навчання, знов випечений трейдер швиденько залишає свій депозит брокерові і назавжди йде геть. У цій професії дві сторони, техніка і філософія. Дуже схоже на оволодіння бойовими мистецтвами. Можна навчити ударам ногою і рукою за пару тижнів, щоб розвинутися загальний фізично молодій людині потрібно від 3 до 6 місяців. Чому ж, щоб стати майстром, потрібні роки? Чому, замість конкретних рекомендацій, синсей прорікає які - те туманні сентенції? Річ у тому, що майстерність приходить на рівні відчуттів, інстинктів, рівні оволодіння собою.
Права півкуля не сприймає конкретних інструкцій, а саме його підключення і дає можливість досягти рівня майстерності. Тому завдання моя дуже важка, і намагаюся її досягти, міркуючи на, здавалося б, відвернуті теми, прагну підвести Вас до Forex поступово, природно.

.

Сьогодні ми поміркуємо на дві найважливіші теми - професіоналізм і терпіння, а також розглянемо декілька ваших питань. У минулій розсилці я писав: "Якщо "поліз" в цю справу - прагни стати професіоналом. (Хоча що це означає?)"
У відповідь на це один з читачів, Сергій, написав мені наступне: "Професіонал - людина, що живе на доходи від свого заняття. У ужитку чомусь це слово застосовують для позначення висококваліфікованого фахівця. "
Повністю згоден з Сергієм, але хотів би доповнити. Ми з колегами трейдерами як - те затіяли ціла суперечка на цю тему, обговорювали її години три. Пришли до наступних висновків:

  1. Те, про що говорив Сергій, тобто, професіонал - той, для кого цей вид діяльності є основним джерелом доходу.
  2. Професіонал, в - других, це людина, яка знає свою професію, знає основні закони і правила здійснення своєї діяльності, і, головне, НЕУХИЛЬНО їх виконує. Якщо є принцип - без стопов позицію не кидати, професіонал завжди захищатиме свої відкриті позиції стопами. Для професіонала порушити ці закони немислимо. Любитель же діє, покоряючись імпульсу, азарту, настрою, і швидко гине або стає професіоналом (на жаль - набагато рідше).
  3. Для професіонала торгівля на ринку - тяжка праця. Любитель - азартний, він готовий цілодобово спостерігати за дисплеєм очима, що горять, тягає всюди з собою роздруки чартов, чого - те там аналізує, прогнозує... Коли при необхідності почати роботу на ринку у Вас з'являтиметься таке ж відчуття, як, наприклад, при необхідності обклеїти квартиру шпалерами - Ви наблизилися до професіоналізму.

0 Відгуків на “Терпіння і професіоналізм”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук