Так працюють професійні трейдери

Робота трейдера не таке вже просте заняття, як це може показатися на перший погляд. Навіть якщо Ви прочитали і вивчили всі книги, освоїли комп'ютер, навчилися будувати лінії і рівні, міняти періоди розрахунку індикаторів, це не означає, що Ви стали професійним трейдером. Для цього потрібне дещо ще.

Надалі, коли починається торгівля на реальних грошах, практично кожен трейдер розуміє, що найбільша проблема - він сам.

Щодня йде постійна боротьба з самим собою:

- Коли увійти до ринку? Зараз або почекати.

- Я бачу, що ціна йде проти моєї відкритої позиції, ось вона досягла рівня Stop-Loss, який я собі намітив. Що робити? Закривати зараз або почекати? А раптом ціна розвернеться?

- У мене прибуток 15-20 пунктів. Забрати або почекати?

- У мене прибуток вже 100 пунктів? А раптом ціна піде далі?

- Ось крапка, яку я намітив собі як точку входу в ринок. Але я боюся відкриватися, оскільки до цього вже двічі спрацьовував мій Stop-Loss.

Люди схильні до впливу емоцій. Але в роботі трейдера емоції є його найстрашнішим ворогом. Якщо Ви не в змозі приборкати свої емоції, то цей бізнес не принесе Вам доходу. Тому на фінансових ринках успіху добиваються ті, хто зміг не піддатися впливу своїх емоцій.

Тому Вам слід розробити правила роботи, які Ви неухильно дотримуватимете.

Ці ради допоможуть Вам виключати емоції з процесу роботи:

Перш за все, кожен свій робочий день ви повинні починати з складання торгового плану. Для того, щоб правильно скласти торговий план, необхідно зробити комплексний аналіз:

Проаналізуйте рух вибраної валюти по графіку Daily. Побудуйте на нім всі лінії тренда, підтримку і опори, лінії каналу і рівні. Зафіксуйте для себе окремо значення трьох найближчих до поточної ціни рівнів опору і трьох рівнів підтримки. Визначите напрям тренда. Пам'ятаєте - тренд ваш друг. Прагніть торгувати по напряму тренда.
Побудуйте на графіці ціни декілька індикаторів, які входять у Вашу торгову схему, і визначите типи сигналів, які дають Вам ці індикатори. Пам'ятаєте - індикатори дають лише підтвердження Вашим намірам. Самі наміри Ви формуєте з трендового аналізу графіка.

Потім проаналізуйте рух вибраної валюти по графіку 60 min. Побудуйте на нім всі лінії тренда, підтримку і опори, лінії каналу і рівні. Зафіксуйте для себе окремо значення трьох найближчих до поточної ціни рівнів опору і трьох рівнів підтримки. Визначите напрям тренда.
Пам'ятаєте, рівні і лінії, побудовані по графіку Daily, мають пріоритет над рівнями і лініями, побудованими по графіку 60 min. Прагніть торгувати по напряму тренда. Побудуйте на графіці ціни декілька індикаторів, які входять у Вашу торгову схему, і визначите типи сигналів, які дають Вам ці індикатори. Пам'ятаєте - індикатори дають лише підтвердження Вашим намірам.
Самі наміри Ви формулюєте з трендового аналізу графіка.


0 Відгуків на “Так працюють професійні трейдери”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук