Forex4you

Архів по тегу 'проглядання статистики tradequote'

Торгівля з TradeQuote

Отже, термінал вже проїнсталлірован. З сервером зв'язок встановлений - можна починати торгувати. З чого почнемо? Давайте з аналізу графіка. Якщо ви не міняли сценарій, встановлений за умовчанням, то у вас в правому нижньому кутку повинен бути розташований хвилинний графік EUR/USD. Спробуйте проаналізувати динаміку зміни валютного курсу, і визначити в яку сторону рушить євро в найближчому майбутньому - вгору або вниз? Для повнішого аналізу - розглянете різні періоди графіка.
Щоб змінити період, необхідно клацнути правою кнопкою миші по полю графіка і в спливаючому меню вибрати відповідний пункт підміню Період : хвилина , 5 хвилин , підлога години , година , 4 години , день або тиждень . Ну як, є які-небудь ідеї на рахунок майбутнього руху курсу європейської валюти? Якщо є, то можна ставити ордер. Спершу скористаємося маркетом-ордером.

Мал. 1.
Ордер можна поставити двома способами. Перший спосіб - це вибрати з головного меню Форекс пункт Встановити ордер . Другою - це клацнути по полю Bid або Ask таблиці торгових котирувань. У останньому випадку, картка ордера заповниться автоматично: буде встановлений торгуємий інструмент (наприклад EUR/USD), тип ордера (маркет) і напрям операції (для Bid це продати, а для Ask купити). Якщо ви не випробовуєте сумнівів в своєму прогнозі, сміливо натискайте Відіслати . У полі, виділеному на мал. 1 червоним кольором, відображатиметься інформація про статус ордера, як те: відсилається , обробляється , виконаний за ціною такої-то .

Мал. 2.
Після того, як ордер будуть виконаний, у вас висвітиться ціна виконання. Також, в картці активних ордерів з'явиться інформація про довершену операцію, а в таблиці відкритих позицій - відкрита позиція.
Тепер, розумно було б поставити ліміт і стоп. Не відкладатимемо їх установку. Знов відкриваємо картку ордера, заповнюємо відповідні поля для установки ліміту і натискаємо Відправити . Потім проробляємо теж саме для установки стопа. Тепер у нас є одна відкрита позиція і два активні ордери (мал. 2).
Одне з основних правил торгівлі свідчить: «не міняй торгову тактику в ході торгівлі, якщо на те немає істотних причин». Проте, оскільки ми всього лише вивчаємо принципи роботи з терміналом - зрадимо цій догмі. Після того, як позиція стане прибутковою, закриємо її і зафіксуємо прибуток. Для того, щоб закрити позицію, необхідно встановити ордер протилежний тому, яким дана позиція була відкрита. Так, якщо у нас є відкрита позиція «продано 2 фунти», то для її закриття необхідно відправити ордер на покупку 2 фунтів.
Для цього можна заповнити відповідні поля картки ордера, або ж клацнути двічі по відкритій позиції, в таблиці відкритих позицій, - тоді система сама згенерує необхідний маркет-ордер.


купить новенький macbook pro 15 у нас