Системи торгівлі валютою

До основних систем торгівлі валютою відносяться:

  1. Торгівля через брокерів
  2. Прямої ділінг
  3. Ділінговиє системи
  4. системи

, що Погоджують

Торгівля через брокерів

  1. Брокери на валютному ринку, на відміну від брокерів на товарному, не відкривають власних позицій, а лише обслуговують банки. Їх роллю є:
  2. звести покупця з продавцем на ринку;
  3. оптимізувати ціну, оголошену клієнтам, і
  4. оперативно, точно і чесно здійснити заявку трейдера.

Більшість валютних брокерів веде бізнес по телефону. Телефонні лінії між брокерами і банками є виділеними, або прямими, і встановлюються зазвичай брокером безкоштовно. Валютна брокерська фірма має прямі лінії зв'язку з банками по всьому світу. Більшість валютних операцій здійснюються за системою «відкритої трибуни» (open box system), що є мікрофоном, що стоїть перед брокером, постійно транслює все, що він або вона говорить, по прямій телефонній лінії на робоче місце банку, що служить. Завдяки цьому всі банки можуть дізнаватися про всі виконувані операції.
Завдяки тій же системі відкритої трибуни трейдер в змозі дізнаватися про оголошені ціни, про покупки і продажі і за якими цінами вони проведені. Що трейдер дізнатися не може - це об'ємах покупок і продажів і найменуваннях банків, що оголосили ціни. Ціни є анонімними. Анонімність банків, торгуючих на ринку, забезпечує ефективність ринку, оскільки всі банки беруть участь в торгівлі в рівних умовах.

.

Брокери отримують комісійні, які платять покупець і продавець порівну. Розмір комісійних є договірним і встановлюється банком для брокерської фірми індивідуально.
Брокери оголошують своїм клієнтам ціни інших клієнтів або в двосторонньому (покупки і продаж), або в односторонньому (покупка або продаж) вигляді. Трейдери оголошують різні ціни, оскільки вони по разному «читають» ринок, у них різні наміри і різні інтереси. Брокер, у якого більше однієї ціни з однієї або двох боків, автоматично оптимізуватиме ціну. Інакше кажучи, брокер завжди показуватиме найвищу для клієнта ціну покупки (bid) і найнижчу ціну продажу (offer або ask). Таким чином, ринок забезпечує мінімально можливу різницю (spread) цих цін.

Для прогнозування руху цін застосовується фундаментальний і технічний аналіз. Трейдер має можливість перевірити ринок, зробивши покупку в невеликому об'ємі і подивитися, чи є на неї яка-небудь реакція. Проте трейдер не несе відповідальність, якщо перейменування позицій відбувається за триваліший час, ніж це передбачалося.
Іншою перевагою брокерського ринку є те, що брокер має можливість забезпечити для клієнта ширший вибір банків. Деякі європейські і азіатські банки працюють в нічні зміни, так що заявки, що поступають до них, можуть бути передані брокерам, пов'язаним з американськими банками, що збільшує ліквідність ринку.

Прямої ділінг


0 Відгуків на “Системи торгівлі валютою”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук