Що вибрати Форекс або ринок акцій – Форекс Це просто

Для того, щоб почати заробляти на трейдінге, необхідно визначити свій ринок. Міжнародний ринок валют, Форекс , і ринок акцій, Stocks, не дивлячись на загальні принципи витягання прибули, мають свої особливості. Можливо тому трейдери досить рідко однаково успішно торгують і на Форекс, і на ринку акцій, як правило один з ринків є для них основним.

Досвідченому, успішному трейдеру, за великим рахунком, немає різниці чим торгувати - валютою або акціями, адже прибуток витягується і в тому і в іншому випадку від руху активів. Але, досягнувши определнних вершин на одному з ринків, трейдер не поспішає покинути його в гонитві за новими успіхами. Тут грає свою роль і те, що занурившись у всі нюанси і тонкощі, пройшовши шлях розчарувань, помилок (і, ймовірно всього, істотних втрат), не кожен зважиться почати все наново. І тому, перед тим, як вибрати для себе найбільш оптимальну стратегію, необхідно знати, якими перевагами і недоліками володіють Форекс і Stocks.

Інтернет-трейдінг на ринку акцій і на Форекс відрізняються між собою поряд показників. Те, що є недоліком на одному ринку, цілком може бути розцінене як перевага іншого. Отже, деякі істотні відмінності Форекс і Stocks:

Кредитне плече.

Кредитне плече (маржа) - це той, кредит, який може надати брокер залежно від кількості грошей, яка планіруюєтся витратити на операцію. Ринок акцій надає фіксированоє плече у розмірі 1 до 2. Розмір плеча на Форекс визначається для кожного конкретного випадку. Брокер може надати плече 1:50, 1:100, 1:200. Особливість ринку Форекс така, що зміни курсів валют відбуваються постояно, але самі по собі вони настільки не значительни (в більшості випадків), що отримати істотний прибуток на валютних операціях неможливо.
Брокери завжди працюють з кредитним плечем , інакше їм не вигідно укладати угоди. Простій приклад, що наочно показує як можна істотно запрацювати, маючи невелику суму грошей: внісши для роботи заставу у розмірі 3 000$ і маючи кредитне плече 1:100, сума для здійснення операцій зростає до 300 000$, а дохід, відповідно, буде в 100 разів більше, ніж без використання плеча. Варто відзначити, що подібний механізм вступить в силу і у тому випадку, коли операція виявиться невигідною, тобто, навіть невелике зниження ціни може привести до банкрутства. Висока прибутковість Форекс пов'язана з високими ризиками, і про це слід пам'ятати.

.

Ринок Форекс працює цілодобово.

Операції з валютами здійснюються у будь-який час доби. Як і мовилося вище, недоліки одного ринку можна розглядати як переваги іншого. В даному випадку крім очевидної переваги Форекс, ринок акцій може виграти за рахунок гри на відкритті ринку.

Складність в прогнозі руху валют.


0 Відгуків на “Що вибрати Форекс або ринок акцій – Форекс Це просто”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук