Що таке Маржінальная Торгівля

Торгівля на умовах Margin Trading дозволяє купувати і продавати валюту за валюту без реального обміну однієї валюти на іншу. Всі операції здійснюються під полный неттінг , або взамозачет, без постачання базового активу.

Сенс Маржінальной Торгівлі полягає у валютному арбітражі і витяганні курсової різниці.

Умовою Margin Trading є розміщення клієнтом на рахунку в банці застави, або маржі, яка розглядається як забезпечення його арбітражних операцій, і тому трейдер не може програти більше, ніж його величина маржі.

Друга особливість Margin Trading полягає в наданні так званого плеча. Плече - це якийсь коефіцієнт, відношення між максимально можливою сумою торгуємой валюти і велічиной маржі.

Допустимий ваш торговий рахунок складає USD 10000.00

Плече рівне 100, або 1%. Плече виражене в % називається мінімальною маржею.

Максимальна сума торгуємой валюти, допустима при такій маржі, складе:

USD 10000 * 100 = USD 1 000 000. Або іншими словами, трейдер повинен мати 1% торгуємой суми.

Робота з плечем здатна у багато разів збільшити потенційний прибуток.

Сума маржі клієнта і отриманого прибутку (або збитку) складає варіаційну маржу. Відношення мінімальної маржі до варіаційної маржі не може перевищувати 100%, або одиницю.

Через свою спекулятивну спрямованість, кожна операція в маржінальной торгівлі складається з двох частин: відкриття позиції і закриття позиції - повний трейд. Поки операція не закрита протилежною операцією, у брокера існує запис про відкриту позицію.

Торгівля на валютному ринку проводиться фіксованими сумами - лотами. Ви можете купити 100 000 євро (1 лот), 200 000 євро (2 лоти), але ніяк не 150 000 євро. В даний час розрізняють 2 типи лотів: стандартний і міні. Міні лот, як правило, в 10 разів менше стандартного.

Маржінальноє забезпечення операції (маржа) = 1% від ринкової стоїмоті базової валюти інструменту * об'єм операції в лотах.

Тобто наприклад для пар EURUSD, EURJPY, EURGBP при ринковому курсі євро 1,3357 і обе'ме операції в 1 лот маржа буде 1335,7$.

Margin Call Level - рівень попередження (зазвичай близько 30%)

Stop Out Level - рівень закриття збиткових операцій (зазвичай близько 20%)

Розрахунок % Margin Call = (Equity / Margin) * 100%, де

- Equity - поточний рівень засобів клієнта

- Margin - поточна маржа клієнта

Словник

Маржа (від англ. margin) - загальноприйнятий в біржовій і банківській практиці термін, що позначає суму забезпечення, під яке надається кредит.

Маржінальная торгівля - торгівля з використанням позикових засобів виданих ділінговим центром або брокерською фірмою під певну заставу (маржінальний застава).


0 Відгуків на “Що таке Маржінальная Торгівля”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук