Що повинен враховувати кожен трейдер в своїй роботі

При виборі стратегії і тактики роботи на ринку трейдери орієнтуються на різні інформаційної системи, найбільш популярні DBC, Dow, Reuters та інші. У вікні інформаційної системи показується індикатив, тобто розмір вартості. Відомості про котирування надаються різними банками, організаціями різного рівня.
Частина даних забивається в ручну, деякі - автоматичним способом.

Обидва способи можуть давати збої в роботі, причому, як правило, межі вартості переміщаються в напрям, вигідний спекулянтові. Кожна інформаційна система має різне число контрагентів. Reuters має близько 2,600 банків, що дають необхідні відомості, Dow - близько 1000 банків, DBC - близько 500.
Статистика показує, що DBC в нічний час іноді не функціонував до двадцяти хвилин, а розміри цін не співпадали з системою Reuters на 70 пунктів, при стабільному стані ринку. Система DOW функціонувала як би з відставанням від реальних цін, різко міняючи графік в повній відповідності з даними, представленими Reuter.
Та все ж система DOW має різні переваги, в порівнянні з іншими системами, включаючи аналітичні дані і надані новини по FOREX.


0 Відгуків на “Що повинен враховувати кожен трейдер в своїй роботі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук