Рятівний буй російської економіки

На початку сьогоднішніх торгів ми чекаємо незначного пониження котирувань акцій із-за падіння фондових індексів в понеділок в США. Разом з тим, високі ціни на нафту не допоможуть ведмедям пробити нижню межу торгового діапазону 1000 - 1050 пунктів по індексу ММВБ - час для відкриття коротких позицій ще не прийшов.
У своїх коментарях піврічній давності я писав, що економіка зразка «Медведева-Путіна» переможе незалежно від глибини кризи, яка прийшла до нас з Америки. Зараз ми бачимо плоди цієї перемоги, зокрема накопичені резерви, допомагають успішно вирішувати соціальні питання.

Правда плоди ці можуть опинитися швидкопсувні, якщо світова економічна ситуація розвернеться спиною до процесу стабілізації. Проте, я продовжую дотримуватися позиції, що російські індекси перепродують (орієнтир 1400-1500 пунктів по індексу ММВБ).
До того ж наша теорія про еволюцію світових макроекономічних пропорцій передбачає украй низьку вірогідність падіння нафтових котирувань із-за знецінення долара і основних світових валют. А значить, у російської сировинної економіки є ще один щонайпотужніший рятівний буй.

Сьогодні важливих подій не очікується. Курс рубля, видно, продовжить зміцнюватися на тлі високих нафтових котирувань. Нагадаю, що згідно нашим припущенням нафтові котирування застраховані від падіння процесом знецінення долара і решти ведучих світових валют.
Зміцнення рубля і фінансування дефіциту бюджету із засобів Резервного фонду продовжуватимуть найближчими місяцями сприяти збереженню стабільності на грошовому ринку.

Ми всі побудуємо!

Андрій Верников


0 Відгуків на “Рятівний буй російської економіки”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук