Розклад трейдера

Мій день починається в 5:30 ранку PST, коли я включаю свій комп'ютер і починаю слухати CNBC по телебаченню. Я запускаю real time котирування і новини, і шукаю яке-небудь збудження на тікере новин або на CNBC. Для готовності до торгівлі я відкриваю програмне забезпечення. Я дивлюся на екрані з котируваннями акції, що цікавлять мене на даний момент, спостерігаю їх моделі поведінки.
Я спостерігаю їх поведінку на великих проміжках часу, дивлюся ціни і напрвленія. Послідовно читаючи заголовки новин і слухаючи CNBC, я чекаю зручного для себе варіанту. Торговий день закінчується в 1:00 після полудня, коли я зазвичай закінчую свій робочий день.

АПАРАТНІ ЗАСОБИ

Я рекомендую комп'ютер Pentium ОЗУ не менше 32Мв і модем що зв'язується на швидкості 33600 бод і більш.Я використовую IBM сумісний комп'ютер. Я маю можливість використовувати один комп'ютер під торгове програмне забезпечення, котирування, і т.д. Ви повинні мати високоякісний монітор не меншого 15" по діагоналі.
Моє програмне забезпечення займає ніжніє 2/3 екрану, а верхню 1/3 займає чат. Я рекомендую купувати комп'ютер у конкретного продавця, щоб у разі виникнення проблем мати можливість швидкого доступу до служби його технічної підтримки.

КОМУНІКАЦІЇ

Я використовую дві телефонні лінії, одна присвячена комп'ютеру а інша для телефонних дзвінків. Я в даний час використовую MBTrading, як брокер і постачальник котирувань. Я можу поставити КУПИТИ або ПРОДАТИ за пару секунд і зазвичай отримую підтвердження від 5 до 10 секунд після операції. Телефон повинен мати кнопку із запрограмованим набором номера телефону брокера.

Ви будете також повинні поставити телевізор, так щоб він було видно від вашого комп'ютера. Необхідно дивитися CNBC.

Як було згадано раніше - MBTrading поставляє мені котирування і новини, він же є і моїм брокером, котирування даються через PC Quotes. Я з'єднуюся з Інтернет, використовуючи місцевого провайдера Інтернету і управляю своєю торгівлею за допомогою програмного забезпечення MBTrading.
Мої операції виконуються з підтвердженням в 1 секунду, що вобще кажучи залежить від об'єму операції, може бути і довше. Я вважаю, що їх SOES (Small order execution system) - чудовий інструмент для новачка і професіонала.

Приклад інтерфейсу введення ордера MBTrading

Я можу простим подвійним клацанням на ask негайно помістити ордер на 1K, аналогічно ставлю ордер на продаж, клацаючи по bid. Після цього я просто дожен вибрати систему виконання, і операція готова. Цей сервіс є надзвичайно корисним для торгівлі акціями, що отримали важливі новини.
Всі мої студенти задоволені рівнем обслуговування і професійним підходом, що властиве даному брокерові. Їх адреса - www.abwatley.com.


0 Відгуків на “Розклад трейдера”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук