Робочий день валютного дилера. Форекс.

Робочий день валютних дилерів західних комерційних банків починається звичайно в 7-30 год. ранку за місцевим часом. О 8-00 год. ранку дилери вже активно укладають угоди. Ранкові півгодини звичайно присвячені короткому аналізу подій, що відбулися на світових валютних ринках до початку роботи.

Дилери й старші дилери користуються при цьому економічним і технічним аналізом ринку, читають аналітичні статті в пресі, обмінюються точками зору, а також свіжими чутками один з одним і з дилерами інших комерційних банків.

На основі даних поступово складається картина можливого коливання валютного курсу на цей день із різними варіантами ймовірності тих або інших подій. До8 години ранку ринок, що складається з індивідуальних дилерів, виробляє тактику й включається в операції світового валютного ринку, даючи новий імпульс руху валютного курсу. Різним територіальним ринкам можна дати наступні характеристики середньої типової активності протягом доби:

Далекий Схід. Тут найбільш активні угоди на ринку конверсійних операцій долару до японської єни, долару до марки, марки до єни й долара до австралійського долара, однак, в цілому коливання валютного курсу досить незначні (20-50 піпсів).У Москві в цей час ніч і ранок (до полудня в Москві можна працювати з Токіо, до обіду - із Сінгапуром).

Європа. В 10-00 год відкривається ринок у європейських фінансових центрах материкової частини - Цюріху, Франкфурті-на-Майні, Парижі, Люксембурзі. Однак, сильний рух валютного курсу долару до основних валют (зокрема, до німецької марки) починається після 11-00 год., коли відкривається лондонський ринок.

Це триває, як правило, протягом двох-трьох годин, після чого дилери європейських банків відправляються на обід - ланч, а активність ринку злегка знижується. Коливання валютного курсу можуть перебувати в радіусі 10-15 піпсів (дилери називають це мертвим або нудним ринком - dead або boring market), але часом можуть досягати 70 - 100 піпсів (тобто, великого значення), що характеризується як жвавий або зайнятий ринок (bouant або busy market).

Північна Америка. Ситуація пожвавлюється з відкриттям ринку в Нью-Йорку в 16-00 за московським часом, коли починають ранкову роботу дилери американських банків, а також повертаються з ланчу європейські дилери.


0 Відгуків на “Робочий день валютного дилера. Форекс.”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук