Різниця між переможцями і невдахами

Результати моделювання більше 20 виграючих і 30 трейдерів, що програють.

Майже всьому тому, що ми уміємо добре робити в житті, ми навчилися у тих, хто робить це добре. Я навчився кидати футбольний м'яч, спостерігаючи за хлопцем по імені Расі Пауере, а грати в гандбол, спостерігаючи за Полом Хабером .

На мові високих технологій це називається моделюванням: знайдіть якого-небудь хорошого трейдера і ретельно досліджуйте кожну його дію І його принципи, щоб визначити, що робить його хорошим в тому, що він робить. Потім зафіксуйте цю виграшну форму в своїй свідомості і тілі.

Я витратив останні 2-3 року, ретельно записуючи бесіди з невдахами і переможцями, проникаючи в їх голови, щоб виявити не тільки стилі торгівлі, але також і їх вірування. Ви читали про деяких з цих трейдерів, яких я моделював в книгах і журналах. Деякі з переможців скритніші. Але яке відкриття! Є велика відмінність, як ведуть свою гру переможці і невдахи.

Проте, можливо, моє найцікавіше відкриття в тому, що між цими типами трейдерів є і важливі схожі риси. Давайте спочатку поговоримо про них.

Що у них загального...

І переможці, і невдахи поглинені ідеєю торгівлі. Це їх життя. І для переможця, і для невдахи - це пристрасть, і обидва вони - екстремісти. Найбільший невдаха, якого я знаю, грає з тією ж інтенсивністю і енергією, як будь-який з переможців. Тому бажання або спонуку як відмітний компонент ми прибираємо.

Інша загальна розкрита мною межа, полягала в тому, що у цих трейдерів було небагато близьких друзів тієї ж підлоги. У чоловіків був найбільше, один близький приятель чоловічої статі, також у жінок. Будь то переможці або невдахи, схоже, що пристрасні ф'ючерсні трейдери -не дуже-то товариські люди.

Екстремізм, якого я торкнувся раніше, пронизує їх життя Обидві групи, схоже, сповідають екстремальний спосіб життя і віри. Вони бачать мир в більшості випадків як чорно-білий, з дуже небагатьма півтонами Я припускаю, що це те, що ввергає невдах в такі великі неприємності... вони абсолютно вдаються до торгівлі, але оскільки вони із самого початку роблять все неправильно, їх катастрофи такі масштабні або постійні.

І їх відмінності

Спочатку поглянемо на невдах. Ось що я знайшов у них загального.

Більшість з них одержимі ідеєю перетворення,000 в,000,000, і чим швидше, тим краще. Метою - швидкі і істотні прибутки. Всі мали внутрішній діалог «самі з собою» про свої операції як до відкриття позиції, так і через декілька днів після виходу!

Всі невдахи говорили про хвилювання, що підштовхує їх до операції. Вони не могли утриматися від узяття операції... сидіти поза грою без відкритої позиції, очевидно, нестерпно для цих людей. Вони щасливіші, коли торгують, виграючи або програючи, чим коли не торгують. Вони здавалися хворими торговою лихоманкою, що розтікається по їх кровоносній системі.


0 Відгуків на “Різниця між переможцями і невдахами”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук