Ради трейдеру що починає

Менше 25% всіх трейдерів отримують стабільний прибуток протягом тривалого часу. І все-таки, деякі трейдери заробляє більше мільйона доларів в рік. Що такого особливого роблять ці удачливі люди? Вони дотримують правила «внутрішньої гри». Причому дотримують не від випадку до випадку, а щодня, сідаючи за дисплей торгової системи. Приведемо деякі з цих правил. Перевірте їх на своїй грі. З часом у вас з'являться і свої власні.

1. Використовуйте длі ігри тільки ті гроші, які можете дозволити собі втратити

Однією з умов успішній торгівлі є внутрішня незалежність. Ви повинні торгувати з мінімумом чинників зовнішнього впливу; це означає, що на вашу торгову свободу не повинна впливати боязнь втратити гроші, які ви вже відклали на певну потребу. Ринок не місце для "переляканих" грошей.

2. Знайте себе

Ви повинні бути об'єктивні і здатні контролювати емоції. Торгову дисципліну можна розвинути. Успішний торговець відносно своїх позицій здається неемоційним.

3. Почніть з малого

Перевірте свої торгові здібності, торгуючи на папері або на тестовому рахунку. Потім почніть торгувати малими лотами (по 1 - 3 лоти по валюті за один раз). Торговці, що починають, повинні навчитися механіці торгівлі, перш ніж почати торгувати реальними грошима.

4. Не перестарайтеся

Тримаєте на рахунку грошей в 3 рази більше, ніж необхідно для певної позиції. Зменшите свої позиції, якщо необхідно, щоб виконати це правило.

5. Ізолюйте свою торгівлю від бажання отримати прибуток

Не сподівайтеся на просування, якщо ваша торгівля будується лише на одній надії. Успішний трейдер відокремлює торгівлю від власних емоцій. Сподіваючись, що ринок обернеться в їх сторону, що починають трейдери часто порушують основні торгові правила.

6. Не формуйте нові думки під час торгового годинника

Спочатку визначте хід основних дій і не дозволяйте зльотам і падінням протягом дня розладнати ваш план. Удачливі трейдери формулюють свою думку до відкриття ринку, потім шукають відповідний час для виконання рішення, яке було прийнято без зайвих емоцій на поточному ринку.

7. Візьміть торгову перерву

Торгівля щодня притупляє думку. Торгова перерва допомагає вам поглянути на ринок відвернуто і дає свіжий погляд на саме себе. Перерва допомагає бачити ринкові чинники під кращою точкою зору.

8. Не грайте так, як грають більшість


0 Відгуків на “Ради трейдеру що починає”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук