Ради трейдерам

Від простого до складного. Вам варто зосередитися на якомусь одному ринку, вивчите його особливості, тенденції, рівні підтримки і опору. Знайдіть на графіці знайомі і незнайомі Вам фігури теханаліза і уважно вивчите поведінку курсу в цих фігурах.
Виконавши подібні вправи на різномасштабних графіках, Ви відкриєте для себе багато корисних закономірностей.

Самостійність. Трейдер - людина, яка відповідає за результати своєї роботи на всі сто процентів. Тому трейдер завжди самостійно ухвалює рішення. Тільки відсторонившись від думки більшості, трейдер може зрозуміти правильність або помилковість своїх дій, а це ключ до успішної торгівлі.

Аналіз помилок. Ретельно аналізуйте не тільки свої прибуткові, але і збиткові позиції. Гіркота втрат набагато менша, якщо Ви проаналізували свій промах і, отже, упевнені в тому, що не повторите подібних помилок в майбутньому.

Розробіть систему торгів. Торгова система не повинна бути складною, щоб її можна було легко підстроювати під постійно змінні ринкові умови.

Дисципліна - ключ до успіху. Багато трейдерів терплять невдачі, навіть маючи власну торгову систему. Секрет успіху полягає в самодисципліні трейдера і його здатності слідувати за сигналами системи, не пропускаючи моменти відкриття і закриття позицій.

Розумний ризик. Для того, щоб почати торгувати, трейдеру необхідно мати стартові грошові кошти. Професійний трейдер ризикує тільки тими грошима, які він може дозволити собі втратити без фінансового краху для себе або своєї сім'ї. Це потрібно трейдеру для ухвалення здорових і холоднокровних рішень, для насолоди свободою мислення.
Тому, перш за все, вирішите, якою сумою коштів Ви готові ризикувати, щоб спати спокійно. Якщо Ви боятиметеся втратити гроші - Ви їх обов'язково втратите.

Зупиняти втрати. Досвідчений трейдер може без завмирання серця ліквідовувати помилкову позицію. Це буває зробити дуже складно - закриття збиткової позиції означає визнання своєї помилки. Реакція новачків - сподіватися на розворот ринку в свою сторону і триматися за втрати, що ростуть. Пам'ятаєте, не помиляється тільки той, хто нічого не робить.
Якщо Ви помилилися, то просто закрийте позицію, а не намагайтеся поліпшити ситуацію всілякими хеджуваннями.

Дозвольте прибутки рости. Для професійного трейдера важлива правильність прогнозування змін валютних курсів і, тільки як наслідок цього, отримання матеріальної винагороди. Для успішної торгівлі необхідно “знімати прибуток” тільки в тому випадку, якщо Ваша система торгівлі сигналізує Вам про це. Дозвольте прибутки рости, і Ви доб'єтеся максимального результату.


1 Відгук на “Ради трейдерам”


  1. 1 Володимир

    Кожна стаття сайту містить думки, на які варто звернути увагу. Але переклад з російської дуже поганий. Це відволікає від суті того, що хотів сказати автор. А інколи із за поганого перекладу тратиться сама суть написаного.

Залишити відгук