Психологія успіху

Існує багато форм on-line торгівлі. Тоді як я можу дати вам довжелезний список, я зупинюся на найбільш загальних формах успішної торгівлі: 1. торгівля опціонами; 2. торгівля ф'ючерсами; 3. торгівля валютою; 4. торгівля акціями.

Я хочу почати цей критичний аналіз, присвячений on-line торгівлі з однієї історії. Двадцять п'ять років тому, два молодих людини закінчили той же самий коледж. Вони були дуже схожі - обидва були студентами вище середнього рівня, були представницькі і повні честолюбними планами на майбутнє.

Для інтересів нашого прикладу, скажімо, що обидва випускники торгували в режимі off-line, використовуючи денні дані. Обидва почали з однієї і тієї ж початкової суми ризикового капіталу і тієї ж самої торгової системи з точними правилами для входу і виходу з ринку.

Проте, як не дивно, є різниця. Після одного місяця торгівлі, один трейдер розорився, тоді як другою отримав 20%-й прибуток.

Ви коли-небудь задавалися питанням, як це зробив я, що робить подібну різницю в торгівлі трейдерів? Це не завжди природний інтелект, талант або освіта. Це не означає, що одна людина хоче добитися успіху, а іншої немає.

Відмінність закладена в психології. Ваша психологічна установка, швидше за все, гратиме велику роль у вашій торговій кар'єрі, ніж вибір торгової техніки або які-небудь інші деталі, пов'язані з повсякденною торгівлею.

Ось деякі хороші приклади:

  1. одна людина бачить, що стакан на 1/2 порожній, тоді як інший бачить, що той же самий стакан на 1/2 повний.
  2. хтось може дивитися на неприємності, як на проблему, що приводить його до стресу, тоді як інший дивиться на неприємності як на виклик.
  3. деякі дивляться на судно під час шторму, як на смертельну небезпеку, тоді як інші розглядають це як увлекательноє пригода.

В своїй книзі "Торгівля як шлях до фінансової свободи", відомий американський психолог доктор Ван Тарп обговорює роль психології в торговому успіху. Він ділить торгівлю на три компоненти. З яких:

- система займає 10%;
- управління грошима - 30%;
- психологія мислення і емоцій займає 60%.

Тарп виявив, що психологія трейдера, що формує його думку, має більше значення для його успіху, чим що-небудь ще.

Проте, що саме є психологією мислення? Коротко, психологія мислення пов'язана з вашими поглядами і емоційними діями і відповідями на будь-яку дану ситуацію. У торгівлі страх, жадність, пихатість, гордість, надія, ревнощі, відмова - це все може вплинути на торгові рішення. Хоча, ваша мета на ринку полягає в тому, щоб максимізувати свій прибуток і мінімізувати свій ризик, думки і емоції часто призводять до того, що це буває легше сказати, чим зробити.


0 Відгуків на “Психологія успіху”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук