Психологія розміру

Здійснення розумного управління грошима охоплює багато методів і навиків, переплітаючись з міркуваннями трейдера. Все ці три компоненти повинні бути в наявність перш, ніж трейдер використовуватиме програму управління грошима в своїй торгівлі. Небажання здійснювати хорошу програму управління грошима піддає трейдера смертельному ризику краху, приводячи кінець кінцем до вірогідної втрати активів.

Всякий Раз, коли я чую про трейдер, що робить величезний прибуток на ринку, торгуючи на відносно невеликому або середньому торговому рахунку, я знаю, що цей трейдер, швидше за все, не виконує розумного управління грошима. В даному випадку трейдер, напевно, піддавав свій рахунок надмірному ризику із-за ненормально високого розміру операцій.

В цьому випадку, трейдер (або більш відповідно - гравець), можливо, був удачливий, що привело до "золотого потоку" прибули. Якщо цей трейдер продовжить торгувати в цій манері, то закон вірогідності указує, що це тільки питання часу, коли величезні втрати перекриють виграші і, кінець кінцем, приведуть до вірогідного розорення і повної втрати активів.

Всякий Раз, коли я чую про трейдер, торгуючим однією і тією ж кількістю лотів в кожній операції, я знаю, що цей трейдер не обчислює максимальний розмір торгівлі. Якби він робив це, то розмір операцій змінювався б час від часу.

Щоб здійснювати програму управління грошима так, щоб понизити ступінь того, що піддає ризику, ви повинні спочатку переконатися, що повинні здійснювати цю програму. Зазвичай, ця упевненість приходить після того, як ви випробуєте декілька великих втрат, які заподіють вам достатню кількість психологічного болю, що ви хочете і повинні змінити свій підхід. Ви повинні зрозуміти, як невідповідний розмір торгівлі насправді шкодить вашій торгівлі.

трейдери, що Починають, мають тенденцію думати, що єдиним результатом їх торгівлі буде виграш і, тому, не думають про ризик. Професійні трейдери сосредотачиваются на ризику і укладають угоду, засновану на сприятливому результаті. Таким чином, "психологія управління розміром" починається, коли трейдер зрозуміє і визнає, що результат кожної операції невідомий в мить, коли вона полягає.

Ця упевненість примушує трейдера запитати самого себе, "скільки я можу дозволити собі втратити на цій операції і не стати жертвою ризику краху?" Коли трейдери задаються питанням про це, то тоді вони пристосовуватимуть свій розмір торгівлі або знижуватимуть свій рівень стоп-ордера перед входом в ринок. У більшості ситуацій, кращий метод полягає в тому, щоб пристосовувати свій розмір торгівлі і встановлювати свій рівень стоп-ордера, грунтуючись на динаміці ринку.


0 Відгуків на “Психологія розміру”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук